תרבותרמת גן

סולני העתיד של רמת גן

13 מוזיקאים צעירים השתתפו בקונצרט הגאלה של התזמורת הסימפונית רמת גן

התזמורת הסימפונית רמת גן והמרכז החדש למוזיקה רמת גן בניצוחו וניהולו של ד”ר אלכס וסרמן,  אירחו את “סולני העתיד של ישראל” בקונצרט גאלה חגיגי וראשון מסוגו שנערך ביום שלישי (2.7.19) בתיאטרון היהלום ברמת גן. 13 מוזיקאים צעירים בגילאי 18-9 שנבחרו מכל הארץ במסגרת פרויקט “סולני העתיד של ישראל” שמובילה העיר, ריגשו את הקהל בנגינה ובשירת אופרה בקונצרט המשותף עם התזמורת הסימפונית רמת גן.

Tags

ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, שנשא דברים בקונצרט, הדגיש בפני הנוכחים את מחויבותה של העירייה לנושא החינוך המוזיקלי בעיר והצהיר שבשנת הלימודים הבאה ישולבו לימודי הנגינה בכל בתי הספר היסודיים ברמת גן ולכל תלמיד יינתן כלי נגינה ושיעורים במהלך יום הלימודים. עוד הוסיף שאמה הכהן, שבכוונת העירייה להקים מרכז מוזיקה ברמה בין־לאומית ובימים אלו שוקדים טובי האדריכלים על תכנונו.

לדברי מנצח התזמורת הסימפונית רמת גן והמנהל המוזיקלי של המרכז החדש למוזיקה רמת גן, ד”ר אלכס וסרמן, “גולת הכותרת של פרויקט “סולני העתיד” היא קונצרט גאלה חגיגי, שמתקיים אחת לשנה, ובו מנגנים התלמידים המוכשרים בליווי התזמורת הסימפונית רמת גן. זו הפעם הראשונה שהתזמורת הסימפונית פתחה את שעריה למוזיקאים מוכשרים מכל רחבי הארץ”.

 

צילום: יוסף מוסטובי

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close