בקרוב בר"ג: הוזלה באגרת השילוט וחניונים חדשים, ברחובות עם מצוקת חניה

הוזלה בשילוט לעסקים קטנים, שני חניונים חדשים וציבוריים באזורים צומת הרחובות המתמיד והגלעד וברחוב נגבה. כרמל שאמה: "עירית רמת גן בדרך להפוך ממסחטת כספים מהתושבים למדפסת כסף כמו שהיא יכולה וצריכה להיות"


בשבוע שעבר מועצת העיר אישרה את הצעת חוק העזר העירוני של ראש העיר שכוללת הוזלה משמעותית (בין 40 ל-70 אחוזים) על אגרת השילוט לעסקים קטנים, והכפלת האגרה של עד פי 20 על שילוט מסכי הענק ושלטי חוצות. המהלך צפוי להוסיף לקופת העיר עד 10 מיליון שקלים ולהקל על בעלי העסקים הקטנים.

במקביל, בעיריית רמת גן פועלים להסדיר אזורי חנייה במיוחד באזורים בהם יש עומס ומצוקת חנייה. בקרוב יחלו העבודות להפוך שטח עירוני בצומת הרחובות המתמיד והגלעד לחניון בן 20 חניות. העבודות יאפשרו גם גישה נוחה לגן הילדים באזור. בנוסף, החלו הליכים ראשוניים להפוך שטח פרטי שלא בשימוש לחניון מוסדר ברחוב נגבה.

אולי גם זה יעניין אותך

כרמל שאמה הכהן: "אנחנו מכתתים רגליים, כולל אני בעצמי ושוברים את הראש כדי למצוא פתרונות יצירתיים למצוקת התשתיות שנוצרה בעיר עקב שנים של עירית רמת גן בדרך להפוך ממסחטת כספים מהתושבים למדפסת כסף כמו שהיא יכולה וצריכה להיות. אין אבן שאנו לא הופכים שאנחנו לא מגלים שהאינטרס הציבורי פשוט נרמס ללא הפסקה".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך