כתבי אישום נגד שתי מטפלות מגן ילדים בנווה שאנן בחיפה. חנקו תינוקות עם חיתול, סטרו לתינוקות הכו אותם באגרופים ועוד מסכת התעללויות קשות

חשיפת מקרי ההתעללות הקשים שהעבירו שתי מטפלות בפעוטון בנווה שאנן בחיפה, את הפעוטות ששהו במקום, טלטל את ההורים שהזדעזעו כשנחשפו למראות הצילומים שתיעדו את המעשים הקשים מבלי שבעלי הגן יתערבו. עתה מוגשים כתבי אישום חמורים נגד שתי המטפלות. כתב האישום מייחס למטפלת אחת עבירות של התעללות בקטין על ידי אחראי, ולמטפלת השנייה מיוחסות ביצוע של מספר עבירות תקיפה. בכתב האישום מובאים כמה מהמקרים הקשים שתועדו במצלמות כך למשל: ביום 29.3.19, במשך למעלה משעתיים, בעת שהנאשמות היו לבדן עם הפעוטות בתינוקייה, נאשמת אחת עשתה מעשה התעללות גופנית ונפשית בפעוטות, אשר התבטא במעשי אלימות מרובים כלפיהם, ונאשמת השנייה תקפה את הפעוטות, שלא כדין, הכל שמפורט במקרים אלו:
 • בשעה 8:33 לערך, בעת שא.ב שכבה בסל קל בגן, נאשמת 1 הכניסה מוצץ לפיה ואז היכתה אותה על פיה. כעבור כחמש דקות, סטרה נאשמת 1 לא.ב בפניה. לאחר מכן, ניגשה נאשמת 2 אל א.ב, כיסתה את פניה באמצעות חיתול בד, לחצה עם חיתול הבד על ראשה של א.ב והחלה לנענע את הסל קל, ובתוכו א.ב, במהירות ובאגרסיביות, כשבחלק מהזמן, היא הצמידה בכוח את המוצץ לפיה של א.ב.
 • בשעה 8:43 לערך, השליכה נאשמת 1 את ל.כ אל סל קל בגן, כך שראשה נחבט בסל קל. בהמשך, נאשמת 1 הצמידה בחוזקה חיתול בד לפיה של ל.כ., ובזמן זה, נענעה נאשמת 2 את הסל קל, ובתוכו ל.כ במהירות ובאגרסיביות. לאחר מכן, טפחה נאשמת 1 על פניה של ל.כ, הניחה שמיכה על פניה ולחצה בחוזקה על ראשה.
 • בשעה 9:42 לערך, בעת שא.א שכבה במיטתה בגן, ניגשה אליה נאשמת 1 והיכתה אותה, פעמיים, באמצעות סינר. לאחר מכן, הרימה נאשמת 1 את א.א ממיטתה באגרסיביות, התכופפה מעט, והשליכה את א.א על המזרן אשר על רצפת הגן.
 • בשעה 9:45 לערך, בעת שא.א שכבה על בטנה על מזרן בגן, נאשמת 1 משכה אותה בשערה והפכה אותה על גבה ולאחר מכן, הטיחה את ראשה של א.א., פעמיים, במזרן.
 • בשעה 9:47 לערך, האכילה נאשמת 2 את א.א באגרסיביות, כשא.א נמצאת על רגליה של נאשמת 2 שהייתה ישובה על המזרן, תוך שנאשמת 2 מטה בכוח את ראשה של א.א. לאחור. בסיום האכלתה של א.א, השליכה אותה נאשמת 2 על המזרן שבגן. כל זאת כשנאשמת 1 יושבת בסמוך אליהן.
 • בשעה 9:58 לערך, בעת שא.א שכבה על בטנה על מזרן בגן, נאשמת 1 ניגשה אליה, אחזה בשערות ראשה ובידה, משכה אותה כלפי מעלה, ובאגרסיביות, הרימה אותה מהמזרן.
 • בשעה 10:00 לערך, בעת שא.פ שכב על בטנו על מזרן בגן, נאשמת 2 משכה אותו ברגלו, לעברה.
 • בשעה 10:01 לערך, בעת שא.פ שכב על בטנו על מזרן בגן, נאשמת 1 בעטה בראשו והצמידה את גופו למזרן, באמצעות רגלה.
 • בשעה 10:04 לערך, בעת שע.ב שכב על בטנו על מזרן בגן, נאשמת 2 הרימה אותו, באופן שתפסה אותו בידו האחת והפכה אותו, באגרסיביות, על גבו. בהמשך, נאשמת 2 האכילה את א.פ באגרסיביות וניקתה את פיו בחוזקה.
 • בשעה 10:05 לערך, נאשמת 1 השכיבה את ל.כ, באגרסיביות, על שידת החתלה בגן ולאחר מכן היכתה בפניה שלוש פעמים, באמצעות כף ידה. בהמשך, היכתה נאשמת 1 את ל.כ שלוש פעמים, במכות אגרוף לפניה ולאחר מכן, קינחה את אפה באגרסיביות והרימה אותה באלימות ממשטח ההחתלה.
 • בשעה 10:14 לערך, התכופפה נאשמת 1 לעבר מזרן שהיה מונח על רצפת הגן, כשהיא אוחזת בל.א, והשליכה אותו מידיה על המזרן.
 • בשעה 10:14 לערך, בעת שא.ב שכב בסלקל שהיה מונח על רצפת הגן, משכה אותו נאשמת 2, באגרסיביות, בשתי ידיו, הוציאה אותו מהסלקל והניחה אותו על מזרן בגן.

 • בשעה 10:26 לערך, בעת שא.ב שכבה על גבה על מזרן בגן, ניגשה אליה נאשמת 1, דרכה עליה, הרימה אותה בברוטליות מבגדיה והניחה אותה בסל קל סמוך. לאחר מכן, נאשמת 1 הניחה חיתול בד על פניה של א.ב, על אף שידעה כי באותה עת א.ב סבלה מקשיי נשימה עקב צינון, ונענענה את הסל קל, ובתוכו א.ב, באגרסיביות ובמהירות, כאשר פניה של א.ב מכוסות במלואן בחיתול הבד וידה של נאשמת 1 מונחת על פניה המכוסות של א.ב. בהמשך, טפחה נאשמת 1, ארבע פעמים, על פניה המכוסות של א.ב ומשא.ב לא נרדמה, היכתה אותה נאשמת 1 בפניה. נאשמת 1 המשיכה לנענע את הסל קל, ובתוכו א.ב, כאשר פניה מכוסות בחיתול הבד ונאשמת 1 מצמידה ידה על פניה המכוסות. לאחר מכן, שוב הצמידה נאשמת 1 את חיתול הבד על פניה של א.ב.
 • בשעה 10:31 לערך, בעת שא.ב שכבה בסלקל בגן, נאשמת 2 הניחה חיתול בד על פניה ונענעה את הסל קל בחוזקה ובמהירות, תוך שהיא דוחפת את החיתול על פניה. זאת תוך שנאשמת 1 יושבת על ידה וצופה במתרחש.
 • בשעה 10:34 לערך, הרימה נאשמת 1 את א.פ מהמזרן בגן והשכיבה אותו, בברוטליות, על שידת ההחתלה בגן. לאחר מכן, סטרה נאשמת 1 לא.פ במצחו וכעבור מספר דקות, משבכה א.פ, סטרה לו נאשמת 1 על לחיו.
 • בשעה 10:40 לערך, הרימה נאשמת 1 את ע.ב מהמזרן בגן, תוך שהיא אוחזת בשתי ידיו ולאחר מכן, בעת שחיתלה את ע.ב כשהוא שכוב על שידת ההחתלה, היכתה אותו נאשמת 1 בפניו, באמצעות טיטול וכן הרימה אותו מידיו ושחררה אחיזתה בו, כך שראשו של ע.ב נחבט בשידת ההחתלה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות