מסכת ניסיונות החיסול בין קבוצות עבריינים באזור חיפה, נשר והקריות הביאה למעצר תושב קריית ים שירה לעבר רכב של תושב מוצקין

סכסוכי העבריינים בקריות ובחיפה ממשיכות לרשום אירועים קשים המסכנים את חיי התושבים החפים מפשע, כשככל הנראה מדובר בסכסוך שגובה מחיר כבד במשך השנתיים האחרונות כשיש שני קבוצות עבריינים שמנסים בכל פעם לפגוע ולחסל האחד את השני. אתמול נתפס רק אחד מהאחראים - לאחד המקרים היותר "קלים" יחסית לניסיונות החיסול והחיסולים שנרשמים באזור חיפה, נשר והקריות בחודשים ובשנה האחרונה בפרט. היחידה המרכזית של משטרת ישראל עצרה אתמול (4.11.19) בשעות הצהריים, תושב קריית ים בן 25, בחשד שירה לעבר רכבו של תושב קירית מוצקין בן 33, בעת שנסעו ברחוב נווה גנים בקריית מוצקין בפברואר 2019.    

מדובר באירוע ירי, על פי החשד על רקע סכסוך ארוך בשנים בין המעורבים, כאשר החקירה המשטרתית מתמקדת בחשד כי קיים קשר ישיר לאירועים פליליים חמורים אחרים במהלך השנה האחרונה וביניהם אירועי פיצוץ כלי רכב באילת ובחיפה, בו נפגעו באורח קשה שניים מיושבי הרכב בחיפה. החשוד נעצר לחקירה ומחר יובא בהתאם לצורכי החקירה לדיון בבימ”ש השלום עכו בבקשה להאריך את מעצרו .

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות