בשורה בנשר: נשר נבחרה לאחת הערים שיזכו למתחמי התחדשות עירונית. המשמעות תוספת 600 יחידות דיור

קבינט הדיור, בראשות שר האוצר משה כחלון, הכריז אתמול (שני) על מתחמי התחדשות עירונית חדשים בנשר הכוללים בסה"כ כ-600 יחידות דיור. מתחמים אלו, שעליהם המליץ מנהל התכנון, יקודמו במסלול המהיר של הוועדה לקידום מתחמים מועדפים לדיור (הותמ"ל):  

מתחם נשר- דרך השלום-רחוב בר מוחא מצוי בחלק המזרחי של העיר נשר, ומתפרש על שטח כולל של כ-27 דונם. בשטח המתחם קיימות כיום כ-100 יחידות דיור המיועדות כולן לפינוי במסגרת התוכנית שתוגש בתחומו.

במקומן מציעה התוכנית בשטח זה 600 יחידות דיור שיוקמו במבני מגורים בני כ-14 עד 24 קומות. עוד מוצעת במתחם תוספת של שטחי תעסוקה, מוסדות ציבור ושטחים פתוחים, הנדרשים עבור האוכלוסייה הצפויה להתגורר בתחומו. קידום מתחם זה יתרום ויאיץ את הליכי ההתחדשות העירונית בשכונות הוותיקות בנשר.

פיתוח המתחם המצוי במרקם עירוני, תואם לתמ”א 35 וכן תואם את תוכנית המתאר המחוזית (תמ”מ 6).

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות