צפו: ראש עיריית נשר מסיר כפפות בעקבות החלטת משרדי הממשלה לקצץ בתקציבים לחינוך ורווחה ומתכונן להצטרף לשביתה הכללית של השלטון המקומי

https://youtu.be/81Sz3RBa7nI
עיריית נשר סוערת בעקבות החלטת השלטון המרכזי לעצור את התקציבים לבינוי מוסדות חינוך, התייעלות אנרגטית, קולות קוראים, סבסוד צהרונים ופוגע פגיעה ישירה בתושבי העיר נשר. "לא אתן יד להמשך הפגיעה", ציין ראש עיריית נשר, רועי לוי, "לכן הצטרפתי היום ליו"ר השלטון המקומי חיים ביבס, ולקחתי חלק בוועדת הכספים של הכנסת יחד עם ראשי רשויות מכל הארץ".    

הקיצוצים וההקפאות מצטרפים להחלטות משרד החינוך להקפיא את הסבסוד עבור ביה”ס של החגים ולשורה ארוכה של גזירות הפוגעות יום יום בשירות המגיע לכלל אזרחי מדינת ישראל.

רק לאחרונה, תושבי העיר, הרגישו את הפגיעה, כאשר נאלצו לשלם הפרשי ארנונה בגין 10 חודשים, מאחר ולא היה מי שיחתום על צווי הארנונה.

“יחד כל ראשי הרשויות אנו קוראים לחברי הכנסת לאפשר לשלטון המקומי לשרת את תושביו ולתת לו לבצע את מלאכתו על מנת שלא יקרוס כל עוד השלטון המרכזי משותק”, סיכם לוי.

כפי הנראה, לא יהיה שינוי בהחלטות, ומדינת ישראל עומדת בפני ץ השבתה כללית של השלטון המקומי, ביום חמישי הקרוב, ה- 7/11/19. עיריית נשר מבקשת מהתושבים להתחיל להיערך.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close