תושבת קריית אתא הייתה חייבת כסף לבעל מכולת בעיר. במקום לשלם, היא כינתה אותו “אנס”, “סוטה” והאשימה אותו בהטרדות מיניות לשווא. היא בסוף שילמה ביוקר רב על כך

תושבת קריית אתא הייתה חייבת כסף לבעל מרכול שכונתי בעיר. כדי לא להחזיר ולשם, היא קראה לו אנס וסוטה מול לקוחות. בסוף היא שילמה ביוקר רב מאוד - יותר מהחוב שלה

תושבת קריית אתא שהייתה חייבת כסף רב שקיבלה מבעל מכולת (מרכול שכונתי) בקריית אתא, חשבה שהיא מצאה דרך מקורית לחמוק מתשלום החוב: לטפול עליו האשמות כאילו אנס והטריד אותה מינית ועוד בפני בתו ולקוחותיו. התוצאה: היא שילמה על כך ביוקר רב – הרבה מעבר למה שהייתה חייבת לו.

תושבת קריית אתא הייתה לקוחה קבועה במרכול שכונתי העיר. ב-2008 נוצר קשר חברי בינה לבין בעל המכולת. יום אחד הגיעה הלקוחה וסיפרה לבעל המכולת על קשיים כלכליים שהיא ובעלה נקלעו אליהם. היא סיפרה שאם לא ישלמו 3 תשלומי משכנתא, ביתם יעוקל. בעל המכולת הסכים להלוות לה 12 אלף שקלים, כנגד המחאות דחויות שנתנה בידיו. אך לימים טענה שחשבונה הוגבל והבטיחה לתת לו המחאות חלופיות.

אלא שחלפו הימים, והיא לא החזירה את הכסף ולאחר שנשלח לה מכתב מעורך דינו של בעל המכולת, היא הגישה נגד בעל המכולת תלונה על הטרדה מינית. תלונה זו בוטלה על ידה כעבור יומיים, אך שוב חזרה לאחר שבעל המכולת פתח נגדה בהליכי הוצאה לפועל.

אלא שהיא לא הסתפקה בכך, וב-2012 וב-2017 הגיעה למרכול ומול בתו של בעל המרכול ולקוחות רבים צעקה לעברו: “סוטה, בן זונה, מניאק, זבל”. ולא הסתפקה בכך, אמרה לו: “הוא מצמיד אותי לקיר ודוחף את הזין שלו, חושב שיביא לי 10,000 שקל אז הוא יקנה אותי”. האירוע הסתיים לאחר שלמקום הגיעו שוטרים שהזמין בעל המרכול.

באירוע נוסף הגיעה האישה שוב למרכול השכונתי והפעם מול לקוחות כינתה את בעל המרכול: “סוטה, בן זונה, חולה נפש”. בעל המרכול הקליט אותה.

 

בעל המרכול החליט לא לשתוק והגיש נגד הלקוחה תביעת הוצאת לשון הרע ודיבה ותבע ממנה 150 אלף שקל פיצויים בטענה כי לאחר ההתקפה השנייה שלה במרכול שלו, הוא התמוטט ונעדר מהעבודה למשך כשלושה שבועות.

האישה הכחישה את האירוע הראשון אבל הודתה באירוע השני וטענה כי כנגד הכסף שנתן לה, הוא ביצע בה מעשים מגונים וניסה לגעת בה ולנשק אותה. אף טענה כי הוא שילם לה את הכסף כדי לבצע בה מעשים מגונים.

בעל המרכול הכחיש מכל וכל ושופטת בית המשפט המחוזי בחיפה קיבלה את גרסת בעל המרכול. בכדי לא להביא לקריסתה הכלכלית של האישה ומשפחתה, נפסקו פיצויים לטובת בעל המרכול בגובה 40 אלף שקל.

 

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close