כתב אישום נגד תושב קריית ביאליק שדרך על גורי חתולים והטיח בהם לבנים, סתם כך וגרם למותו של אחד מהם

מעשה התעללות קשה ומזעזע נרשם לפני שבוע ימים כשתושב קריית ביאליק, אבבאו טקאלן נגה בן כ-50, התעלל בצורה קשה בגורי חתולים, סתם כך ואף גרם למוות באכזריות של אחד מהם.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד לנא נעום, עולה כי ביום  03.06.19 הגיע הנאשם למסעדת מג'ננה שבקריית אתא, לסייע לחברתו שעובדת במקום. באותה עת, שהו בסמוך למסעדה שני גורי חתולים.

הנאשם ניגש אל עבר גורי החתולים, דרך באמצעות רגלו על אחד מהם, ואילו הגור השני הצליח להימלט לתוך גומחה בקיר הסמוך.

הנאשם המשיך ודרך בשנית על הגור שנותר, תוך שהוא מצמיד אותו בחוזקה אל הקיר. הגור אשר ניסה להימלט, הצליח להשתחרר מדריכת רגלו של הנאשם, אולם אז השיג אותו הנאשם, שב ודרך עליו תוך שהוא משליכו הצידה.

עוד עולה שהנאשם נטל פלטת גבס, אשר הייתה מונחת במקום, והטיח אותה על הגור, באופן שהביא לשבירתה. כל זאת עשה הנאשם באכזריות, בעינוי ותוך שגרם בכוונה סבל חמור לגור. כתוצאה מכך, נגרם מותו של הגור.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close