פבל אורלוב נרצח על ידי שכנו ברחוב הירדן בחיפה, בגלל סכסוך סתמי

בתום חקירה שערכה היחידה המרכזית של מחוז חוף ועם הגשת הצהרת תובע הבוקר בבימ"ש השלום חיפה, ניתן כעת לפרסם כי שוטרי ימ"ר חוף פענחו את תיק הרצח של פבל אורלוב ועצרה את החשוד בדקירה - ויקטור ז'רנוב, תושב חיפה בן 58. ראשיתה של החקירה ב-18 במאי השנה עם קבלת הדיווח במוקד 100 סמוך לשעה 18:00, על אדם המסתובב ברחוב הירדן בעיר חיפה ובגדיו מוכתמים בדם. ניידת הגיעה למקום ובתום סריקות אותר ונעצר החשוד ואותרה גופת המנוח בזירת הרצח.

בתוך כך, המשטרה עצרה את החשוד והאריכה את מעצרו מעת לעת, לאחר שניתוח ממצאי הזירה ע”י חוקרי הזיהוי הפלילי וראיות נוספות בתיק העלו, כי על פי החשד שיסף החשוד את גרונו של המנוח, על רקע ויכוח קודם בין השניים בדירת החשוד.

כאמור, בתום החקירה הוגשה היום נגד בחשוד הצהרת תובע בבימ”ש השלום חיפה ובימים הקרובים יוגש ע”י פרקליטות חיפה כתב אישום בהתאם ובקשה למעצר עד תום הליכים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות