בעל חיפאי תובע גירושין מאשתו המשמשת מורה. הסיבה: “היא התמכרה בצורה מוגזמת ל’כלה מאיסטנבול’. בזמן קיום יחסים היא קוראת לי ‘פארוק'”

זה היה רק שאלה של זמן עד שעניין הסידרה שהפכה להיות התמכרות עבור נשים וגברים רבים בארץ "הכלה מאיסטנבול" יגיע בדרך זו אוא אחרת לסכסוכי זוגות ועתה בבית הדין הרבני בחיפה זה הגיע אף לידי דרישה למתן גט של גבר מאשתו המשמשת מורה ולהם חמישה ילדים. זוג חיפאי שלהם חמישה ילדים, כשהאישה היא גם מורה יגיע לידי גירושין וזה בגלל הסידרה הפופולארית? השבוע הבעל הגיש תביעת גירושין מאישתו באמתעות עו"ד טל זל. לבית הדין הרבני בחיפה כשהוא שוטח סיפור בלתי יאמן של פגיעה בחיי הזוגיות והמשפחה שלהם בשל הסדרה. לפי טענת הבעל: אשתו נוהגת להעביר את מרבית שעות היממה בצפייה בסדרה. לדבריו לעתים היא צופה באותו פרק מספר פעמים ומדי יום היא צופה במספר פרקים של הסדרה "האישה, פשוטו כמשמעו, התאהבה בסדרת הטלוויזיה אהבת נפש של ממש והיא ככל הנראה מעדיפה אותה על פני הבעל", נכתב בתביעה לבית הדין.    

לפי הבעל הסדרה פוגעת גם בחיי האישות ביניהם- עד כדי כך שהאישה מסרבת במשך תקופה ארוכה לקיים עמו יחסים בטענה כי היא עייפה מדיי מצפייה של שעות בסדרה או שהיא במתח ממה יקרה בפרק הבא של הסדרה. אלא שהשיא הוא כשהאישה כבר נאותה לקיים יחסים. אז, לפי הבעל, היא קוראת לו בזמן קיום היחסים “פארוק” כמו גיבור הסדרה.

עורך דינו של הבעל סיפר כי: “ברשותנו שעות רבות של הקלטות בהם מתועדת האישה צופה בסדרה, במספר פרקים באותו היום, בעוד היא מתחמקת משאר מטלות הבית והמשפחה. ניתן בהחלט לומר כי ההתמכרות הקשה לסדרה שיבשה את דעתה של האישה והובילה את מרשי לנקיטת הליך הגירושין כנגדה”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות