אמצו לעצמכם ידיד לחג

בעקבות תמיכה כספית שקיבלה עיריית חיפה במסגרת "קול קורא" שהפיץ משרד החקלאות, הוזל באופן ניכר "סל האימוץ" של כלבים השוהים בכלבייה העירונית עלותו הכספית של הליך אימוץ כלב מהכלבייה העירונית בחיפה הוזלה לאחרונה באופן משמעותי, לאחר שהנהלת השירות הווטרינרי של עיריית חיפה זכתה בתמיכה תקציבית מטעם משרד החקלאות במסגרת "קול קורא", אותו הפיץ, למימון ניתוחי עיקור וסירוס כלבים השוהים בכלביות עירוניות.

בעקבות הוזלה זו, אשר תימשך עד לתום השנה הנוכחית, אדם, אשר יבקש לאמץ כלב מהכלבייה העירונית, יידרש לשלם “סל אימוץ” מופחת באופן ניכר, בעלות של כ-100 שקלים בלבד, שיכלול תשלומי אגרות חיסונים וטיפול נגד תולעים, ויהיה פטור לחלוטין מתשלום עבור ניתוח העיקור או הסירוס, שעבר הכלב, אשר עלותו מסתכמת בכ-400 שקלים.

יש להדגיש, כי ההטבה החדשה חלה על אך ורק על כלבים, אשר אינם רשומים במערכת רישום הכלבים הארצית-כלומר מוגדרים ככלבים אשר לא היו רשומים בעבר תחת בעלות כלשהי.

בהנהלת השירות הווטרינרי מקווים, כי ההטבה החדשה תסייע לעידוד התושבים לאמץ כלבים מהכלבייה ולצרף לעצמם חבר חדש למשפחה, ותאפשר ליותר כלבים למצוא לעצמם בית חם ואוהב.

 

 

צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

אולי גם זה יעניין אותך
Close
Back to top button
נגישות