כתב אישום נגד הנהגת שגרמה ברשלנות למותה בתאונה של נועה חייט, בדרך פרויד. “ראתה אותה והתעלמה”

פרקליטות מחוז חיפה הגישה לבית המשפט השלום בעיר כתב אישום נגד אנה ולרדי גונצ'רנקו בת 33 מחיפה, בגין גרימת מוות ברשלנות כתוצאה מתאונת הדרכים שגרמה ובה נהרגה המנוחה נועה חייט ז"ל עת שרכבה על אופניים  בדרך פרויד בחיפה בחודש אוגוסט האחרון. מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד ענאן ע'אנם  עולה כי  ביום 15.08.18 בסביבות השעה 18:00 נהגה הנאשמת ברכב פרטי ברחוב וינשל בחיפה מכיוון כללי מערב למזרח. באותה עת רכבה נועה חייט ז"ל ילידת 1997 על אופניים בנתיב הימני של המסלול הנגדי לנסיעת הנאשמת בכביש.

בהגיע הנאשמת לצומת, ועל אף שהבחינה במנוחה שמתקרבת ברכיבה לעבר הצומת, פנתה הנאשמת שמאלה וחסמה עם הרכב את דרכה של המנוחה. כתוצאה מכך פגעה המנוחה עם האופניים בדלת ימנית קדמית של הרכב והוטלה על הכביש. כתוצאה מהתאונה נגרמו למנוחה פגיעות קשות ומותה נקבע במקום. התאונה ומותה של המנוחה נגרמו בשל נהיגתה הרשלנית של הנאשמת.

 

בד בבד הגישה הפרקליטות לבית המפשט  בקשה לפסילת רישיון נהיגה עד למתן פסק דין ובקשה לצו לעיכוב יציאה מהארץ.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות