חיי הדיירים בבניין מגורים בוייצמן בקריית ביאליק, הפכו בלתי נסבלים, בגלל תנועה ערה במיוחד מדירה אחת

במסגרת אכיפה ממוקדת כנגד מחוללי פשיעה ועבירות הפוגעות באיכות חיי הציבור, חשפה אמש המשטרה בית בושת שפעל בתוך בניין מגורים בקריות וסגרה אותו לרווחת השכנים, לצד ניהול חקירה כנגד אלה החשודים בניהולו. ראשיתה של החקירה בעקבות מידע ותלונות שהתקבלו בתחנת המשטרה, מדיירי בית מגורים וסביבתו ברחוב ויצמן בקרית ביאליק, אשר לטענתם ישנה "תנועה ערה" של אנשים זרים בפתח הבניין ובחדר המדרגות, כשפניהם מועדות אל אחת הדירות, לאורך כל שעות היום והלילה, באופן המטריד את מנוחתם ופוגע בתחושת הביטחון האישי שלהם.

בתוך כך, פתחה המשטרה בחקירה אשר העלתה מהתצפית והמעקבים, כי בדירה “מתגוררות” 2 נשים בשנות ה־30 לחייהן, שקיבלו על פי החשד לקוחות בדירה הייעודית לכך.

אמש נכנסו השוטרים למקום, אספו ממצאים מהדירה המעידים על הפעילות בה, תפסו כראיות חומרי תיעוד ועכבו לחקירה את “הדיירות” לצד סגירת המקום, כאשר בסופו של הליך בכוונת המשטרה לעצור את מבצעי העבירה, החשודים בניהול בית הבושת.

 

 

צילום אילוסטרציה: גטי אימג’ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות