עיריית בת ים בשיתוף לוחמי האש החלו לראשונה בהתקנת גלאי עשן בבתי קשישים ברחבי עיר, על חשבון העירייה

צביקה ברוט, ראש עיריית בת ים: ״התקנת גלאי עשן תמנע פגיעה בנפש ותתריע על דליקה עוד בתחילתה. מדובר בשירות חשוב שהעירייה תעניק על חשבונה לבני הגיל השלישי. אני מודה ללוחמי האש על היוזמה ורוח ההתנדבות"

החורף הקר מזמן עימו סכנות מפני אירועים של דליקות ושריפות כתוצאה מהדלקת תנורי חימום ללא השגחה מתאימה, היווצרות קצר חשמלי או כל מקרה אחר בו אש אוחזת בחומר בעירה. רק לפני כחודש נספו שני ילדים קטנים מדליקה שפרצה בדירה בנתניה. האסון יכול היה להימנע אם בדירה היה מותקן גלאי עשן. ראש עירי בת ים, צביקה ברוט, החליט כי העירייה תרכוש לקשישים בעיר גלאי עשן, אשר יותקנו על ידי לוחמי האש בבתיהם. מדובר ביוזמה משותפת של העירייה ושל מכבי האש. בשלב הראשון נרכשו ע”י העירייה כ 300 גלאי עשן שיותקנו במהלך השבועות הקרובים ע”י לוחמי האש שהתנדבו לבצע את ההתקנה בבתי הקשישים. הגלאים מותקנים בבתים של קשישים בהתאם לרשימה שהועברה מטעם אגף הרווחה. בתום ההתקנה שצפויה להימשך כחודש, בהתאם לתיאום בשטח עם בעלי הדירות, תערך בעירייה ישיבה מסכמת על מנת לבדוק האם המענה המספרי מספק ובאם קיים צורך בהתקנות נוספות יוזמנו עוד גלאים בהתאם לצפי.

צביקה ברוט, ראש עיריית בת ים: ״התקנת גלאי עשן תמנע פגיעה בנפש ותתריע על דליקה עוד בתחילתה. מדובר בשירות חשוב שהעירייה תעניק על חשבונה לבני הגיל השלישי. אני מודה ללוחמי האש על היוזמה ורוח ההתנדבות”

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close