מקומיבת ים

פורים ביחד בבת-ים: אלפי תושבי העיר ציינו יחד את אירוע "פורים מהאגדות"

על אף התקופה המורכבת, עיריית בת-ים החליטה לציין את אירועי פורים ברחבי העיר, אך באופן מצומצם וסולידי משנים קודמות. האירוע המרכזי "פורים מהאגדות בבת-ים" נערך בגן העיר, אליו הגיעו אלפי תושבות ותושבי העיר בת-ים אשר הפיצו את רוח החג והאחדות. אל האירועים בכל רחבי העיר הגיעו גם אורחי העיר, המפונים מהצפון ומהדרום אשר נמצאים בבת-ים בחודשים האחרונים

במתחם נהנו תושבי העיר ממופעי אקרובטיקה, תהלוכת בטוקדה ברזילאית, תהלוכת פורים עם מופע דרקונים, הופעות של להקות הייצוג של העיר, מתנפחים, והגן כולו שחולק לממלכות מהאגדות: ממלכת ממתקים, פנטזיה, אליסה בארץ הפלאות וממלכת פיות. דמויות שחקנים ותיאטרון רחוב הופיעו לאורך כל היום, הילדים נהנו מדוכנים וסדנאות מותאמות, והיה גם מתחם לקטנטנים.

בנוסף לאירוע המרכזי, הגיעו תושבי העיר לקריאת מגילה משותפת במרכזים הקהילתיים ברובעים בכל רחבי העיר, פורימון לקהל החרדי, סדנאות אפיית אוזני המן לכל המשפחה, מסיבות פורים לגמלאים, לדוברי השפה הרוסית בעיר ולגיל הרך והפנינג לכל המשפחה עם תחנות הפעלה, מתנפחים, דוכני מזון, שירים וריקודים, תחרות תחפושות נושאת פרסים ומופע קרקס מרהיב.

גם בתנועות הנוער של בת-ים חגגו את חג הפורים וקיימו פורימונים לחניכי התנועות ולכלל תושבי השכונות אשר נהנו מתחנות הפעלה, יריד לונה פארק, תחרויות תחפושות ועוד.

ראש העיר בת-ים, צביקה ברוט: "פורים שמח לתושבי בת-ים וגם לתושבי הצפון והדרום שמתארחים אצלנו והצטרפו אלינו לחגוג יחד. השנה חוגגים קצת אחרת, מתפללים ל״ונהפוך הוא״ בגבול הצפוני והדרומי, וכמובן לא שוכחים לרגע את משפחות הנרצחים, את הלוחמים והלוחמות, ואת החטופים שלנו. בשורות טובות וחג שמח".

עיריית בת-ים
עיריית בת-ים
עיריית בת-ים
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות