מקומיבת ים

"מפיצים טוב": יום מעשים טובים בבת-ים 2024

בהמשך ליום מעשים טובים אשר צוין בכל רחבי הארץ ב19.3, יום ג', בסימן "מאוחדים בטוב" בדגש על הצדעה לכוחות הביטחון ומשפחות הפונים יצאו תלמידים, חיילים, עובדי עירייה, פעילים בקהילה ותושבי העיר בת-ים בהובלת יחידת ההתנדבות העירונית בשלל פעילויות ומעשים טובים בכל רחבי העיר

במסגרת יום זה, בית ספר "יד מרדכי" בשיתוף עם עמותת ״כן אנחנו יכולים״ שפועלת למען ציבור הנכים בישראל יצאו לתהלוכה של כ-500 מטרים מבית הספר לתחנת משטרת בת-ים. התלמידים הכינו שלטים, לבשו בגדים כחול לבן ומדים והכינו ארוחת בוקר לשוטרי התחנה. בנוסף, בלונים בצבעי כחול-לבן הופרחו בתפילה לשלום חיילי וחיילות צה"ל ולהשבת כל החטופים והחטופות הביתה.

עוד מיום מעשים טובים: עובדי עיריית בת-ים הכינו משלוחי מנות אשר נתרמו לבית חולים 'וולפסון' ומרכז רפואי 'אברבנאל', תלמידי מגמת מלונאות מבית הספר "יעד" יחד עם שוטרי בת -ים הכינו מאפים, ארזו מארזים וחילקו אותם ברחבי העיר, גמלאיות מועדון מתנ"ס עופר סרגו מאות כובעים לחיילי צה"ל, תלמידי חטיבת הביניים מבי"ס "יעד" עיצבו לוחות שש-בש שחולקו לפצועים בשיקום והכינו משלוחי מנות לילדי הגנים בעיר, התקיימו פעילויות למועדון הגמלאים אילת בבת-ים ע"י חט"ב שזר וסדנה ללימוד סריגת בובות דאגה לנשים מפונות מקרית שמונה שגרות במלונות בבת-ים ע"י מתנדבות קהילת תפילת הים- הבובות חולקו לחולים אונקולוגיים בבית החולים וולפסון לזכרו של עידן באלוי שנפל בגבורה ב״אוגדת נחל עוז״.

בנוסף, המחלקה לקהילה ומניעה בעיריית בת-ים ערכה לפיקוח והשיטור העירוני ארוחת צהרים, התקיימה ארוחת בוקר משותפת והפעלה עם מועדון שורדי השואה וקבוצת אנשים בעלי מוגבלויות, במתנ״ס בית צדיק התקיימה פעילות ספורט מיוחדת עם דיירי עמותת ש.ק.ל, ילדים בעלי צרכים מיוחדים ואמותיהם לקחו חלק בערב פעילות כיף ומגבש ומתנדבי מקווה ישראל חילקו משלוחי מנות למפוני נחל עוז.

גם תנועות וארגוני הנוער בעיר לקחו חלק ביום מעשים טובים, תנועת הנוער העירונית קצ"ב הקימה יריד יד שניה בשיתוף עם קהילת רובע רמת יוסף, מועצת הנוער העירונית חילקה שי צנוע לעובדי ומתנדבי מד"א, משטרת ישראל וכיבוי אש ועוד שלל התנדבויות.

בתיה עזרא, מנהלת תחום התנדבות עירונית: "יום מעשים טובים היה מדהים וכל זה בזכות כל השותפים היקרים שלקחו חלק! אין לי מילים לתאר את רמת ההתרגשות שהייתה ועדיין יש מכולם בשטח, וכמה נקודות של אור, חוזק וטוב הפצתם. תודה על הזכות להיות חלק מהיום הזה איתכם".

עיריית בת-ים
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות