חדשותבת ים

מתנדבי ידידים חילצו בשלום פעוט שננעל בשגגה ברכב • ״תחושת סיפוק גדולה מאוד להיות שותפה בסיוע כל כך משמעותי״

התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות פעוט כבן שנה וחצי שננעל בשגגה לעיני אימו בחניית בית הספר יגאל אלון, בת י

יצחק נייהוז, מוקדן ידידים שענה לשיחת החירום, הזעיק את מתנדבי האזור. מיכל ואפרת קצב, יחד עם שרון קמחגי, מתנדבי הסניף המקומי, נענו לקריאה והגיעו למקום במהירות. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את הפעוט בשלום, וללא גרימת נזק לרכב.

מיכל מספרת: ״עם קבלת הקריאה זיהיתי שהמקום קרוב אליי, ויצאתי מיד לדרך עם אפרת. כשהגענו חברנו לשרון, שהתחיל בהרגעת האם הלחוצה. מסתבר שהילד שלף את המפתחות מהכיס של האמא בלי שהיא שמה לב, ונעל את עצמו. תוך זמן קצר חילצנו את הילד, לרווחת האם. היא הודתה לנו רבות על ההגעה המהירה והחילוץ הבטוח. זו תחושת סיפוק גדולה מאוד להיות שותפה בסיוע כל כך משמעותי״.

בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לאמץ כלל מפתח- קחו עמכם את מפתח הרכב תמיד • במקרה של נעילת דלת רכב יש ליצור קשר עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות