ניוזים חמיםבת ים

מחזקים את תחושת הביטחון: עיריית בת-ים חילקה שעונים חכמים שמתריעים על אזעקה לתושבים חירשים וכבדי שמיעה

ראש העיר בת-ים, צביקה ברוט: "מרגש לראות את הכרת הטוב בעיניכם הנרגשות של מקבלי השעונים, שתרגישו סוף סוף שווים בין שווים, בדיוק כמו שמגיע לכם להרגיש וכמו שתמיד נדאג שירגישו כל בת-ימי ובת-ימית"

השבוע התקיים אירוע חלוקת שעונים חכמים לתושבים ותושבות כבדי שמיעה וחירשים באודיטוריום בת-ים. רכישה זו נעשתה בעקבות מלחמת ״חרבות ברזל״ ולצד הלחימה המתמשכת, החליטה העירייה לרכוש שעונים אלו אשר מחוברים לאפליקציית פיקוד העורף ויתריעו באמצעות רטט והודעה על גבי מסך השעון על אזעקות בזמן אמת. מאות השעונים חולקו לזכאים לכך על פי משרד הרווחה, ללא עלות לתושבים אשר נמצאו זכאים לאחר שמילאו טופס בדיקת זכאות.

ראש העיר בת-ים, צביקה ברוט: "להיות בת-ימי זה תמיד משהו להתגאות בו. אבל הערב במיוחד. שעוני ההתרעה המיוחדים שרכשנו עבורכם הם כדי שתוכלו גם הם להתמגן בזמן ולהגן על החיים. גם הפעם לא חיכינו לממשלה, נקטנו יוזמה. מרגש לראות את הכרת הטוב בעיניכם הנרגשות, מקבלי השעונים, שתרגישו סוף סוף שווים בין שווים, בדיוק כמו שמגיע לכם להרגיש וכמו שתמיד נדאג שירגישו כל בת-ימי ובת-ימית. על הדרך, למדתי איך אומרים ״אני אוהב את בת-ים״ בשפת הסימנים".

קרדיט צילום: שלום אלזם

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות