מקומיבת ים

80 מתנדבי תנועות ארגוני הנוער של בת-ים קיבלו תעודות הוקרה בערב מרגש

מעל ל- 80 צעירים בת-ימים קיבלו תעודות הוקרה על התנדבותם בתנועות וארגוני הנוער של בת-ים, על תרומתם והתנדבותם לחברה ולקהילה בערב הוקרה מרגש שהתקיים לראשונה בבת-ים

האירוע התקיים במעמד מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך מר אלי יריב, מנהל מחלקת הנוער בבת-ים אורן מיכאלי ומנהלת מדור הנוער רותם שמשי. התקיימה הרצאה של דותן לוי, בת-ימי איש חינוך ומחבר הספרר "דרוש כפר" שמדבר על התפיסה ההוליסטית של חינוך והתפקיד שלנו כאנשי חינוך בחיים של בני הנוער ולסיום,  המתנדבים קיבלו ספר ותעודת הוקרה על עשייתם.

התנועות והארגונים שפועלים בעיר הם: קצ"ב, ממריאים, בני עקיבא, מד"א, איגי, כנפיים של קרמבו, אריאל, הצופים, צופי הים, מגה בית ומגדלור נגבה.

מנהלת מדור הנוער, רותם שמשי אמרה בטקס: "תודה לכם על תרומתכם האדירה וההתנדבות הכה חשובה שאתם עושים ביום יום בבת-ים. הזכות כולה שלי להיות לצידכם בזמן שאתם עושים רק טוב למען העיר ומסייעים לרכזים של תנועות וארגוני הנוער לקיים פעילות משמעותית יותר עבור בני הנוער".

עיריית בת-ים
[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות