בניין עיריית רמת גן הואר בוורוד לרגל יום האישה

ראו ורוד בעיניים: לרגל יום האישה הואר בניין עיריית רמת גן בוורוד. "נשים צריכות להיות בקדמת הבמה, בכל תחום ובאופן שוויוני"


בניין עיריית רמת-גן הואר בוורוד אמש (רביעי, 6.3.19), לרגל אירועי יום האישה המצוינים ברחבי העיר.

חברות המועצה, שבע במספר (לעומת 4 בבחירות הקודמות), הצטלמו על רקע הבניין יחד עם ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, שהוביל את המהלך. לדבריו: "אני שמח שבמשמרת שלי קבענו שיא במספר הנשים המכהנות במועצת העיר – כשבע חברות מועצה הן נשים, בהן גם יו"ר מועצת העיר".

רק לשם השוואה, בתקופת כהונתו של ישראל זינגר כיהנו באופן מלא רק ארבע נשים ואילו בתקופתו של צבי בר כיהנו שלוש נשים בלבד. הנהגת העיר החדשה דאגה לייצר ייצוג הולם ושוויוני של נשים בוועדות ובדירקטוריונים העירוניים והיא אף צפויה להקים מועצת נשים עירונית ומרכז נשים עירוני.

אולי גם זה יעניין אותך

עוד הוסיף ראש העירייה: "מאז ומתמיד, בכל תפקיד ציבורי שלי ובכל שליחות ציבורית בה כיהנתי, פעלתי לקידום נשים בכל תחום וגם כראש עיריית רמת גן הודעתי כי בכל מאבק ומחאה שיהיו לחיזוק מעמד האישה, רמת גן תתייצב בחזית ללא היסוס. אני מאמין בלב שלם כי ביכולתה ובכוחה של רמת גן לתרום רבות לקידום מעמד האישה ולהוביל לשינוי אמיתי גם בתחום זה.

הנהלת העיר הצעירה והחדשה שנבחרה, מביאה עמה גם רוח חדשה בתחום זה ותבלוט בפעילותה לטובת הנושא המגדרי – הן ביחס למה שנהוג היה עד היום בעיר והן ביחס למה שיתרחש ביתר ערי ישראל ובעולם". 

צילום: אילן ספירא

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך