זכתה למשפט צדק: התלמידה חצתה את הכביש במעבר חצייה ורכב פגע בה וברח

תלמידה מקריית מוצקין שהייתה בדרכה לבית הספר, חצתה את הכביש במעבר חצייה ורכב שעבר במהירות פגע בה וברח מהמקום. התלמידה פונתה מהמקום לבית החולים רמב"ם כשהיא סובלת משברים בגופה וכעבור מספר ימים נותחה באזור הירך. בהמשך עברה הליך שיקום רפואי וניתוח נוסף כשהיא מרותקת לכיסא גלגלים ונעדרה זמן רב מהלימודים. התלמידה פנתה לעו"ד לידור פוגל-אורן שהחלה בחקירת האירוע והצליחה להשיג את מספר הרכב הפוגע מעובר אורח שהיה עד לתאונה ואיתרה את חברת הביטוח שלו באמצעות "קרנית - הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים". לאחרונה נקבע כי התלמידה תפוצה בסכום של כחצי מיליון שקל.
עו"ד לידור פוגל-אורן: "כאשר מדובר בתאונות פגע וברח ניתן לאתר את המבטחת בביטוח חובה באמצעות האתר של "קרנית - קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים", זאת במידה ויש בידי הנפגע את מספר הרכב הפוגע. במידה ואין כל פרט מזהה של הרכב הפוגע הרי שיש להגיש תביעה נגד "קרנית - קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים", קרן שהוקמה ע"י המדינה ומטפלת בנזקי גוף בלבד ומפצה נפגעי תאונות דרכים שאין בידם לתבוע מבטח היכול לפצותם על הנזק והסבל שנגרמו להם זאת במקרים המנויים בחוק כגון: נפגעי תאונות "פגע וברח", נפגעים מרכב שהיה נהוג ע"י נהג חסר רישיון נהיגה, מרכב גנוב, נפגעים ע"י רכב שלא בוטח כחוק ונפגעים מרכב שהיה מבוטח בחברת ביטוח אשר נכנסה להליכי פירוק".

עוד הוסיפה עו”ד פוגל-אורן: “בנוסף לתביעה נגד המבטחת בביטוח חובה, היות והנפגעת הייתה מרותקת לכיסא גלגלים משך שבועות רבים, הגיש משרדנו תביעה לקצבת ילד נכה למוסד לביטוח לאומי, גמלה המשולמת להורים לילדים הסובלים מלקות פיזית או נפשית וזקוקים לעזרה בכל בתפקודיי היומיום במטרה לסייע להם לממן הוצאות מיוחדות לצורך הטיפול בילדם. ראוי לציין כי במקרים של תאונת דרכים בהן מעורבים תלמידות/ים ביטוח אישיות תלמידים של משרד החינוך אינו מחסה את הנזקים תולדת התאונה”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close