ניקוב צמיגים, תביעה במשטרה, השמצות ועוד מטעמים. סכסוך מכוער בין שתי עובדות בכירות בעיריית חיפה הגיע לבית המשפט

סכסוך שהלך והסלים בין שתי עובדות בכירות בעיריית חיפה, שהחל לפני חמש שנים לערך, הגיע לכדי תביעה על לשון הרע, חשד לניקוב צמיגים, תלונה במשטרה והשמצות. השבוע גם הוא נדון בבית משפט השלום בקריות והשופט יוסי טורס הכריע בתביעה שעובדת אחת הגישה נגד השנייה. מי אמר שמשעמם במסדרונות העירייה? הכל התרחש נכון ללפני חמש שנים- לטענת ראש לשכת גורם בכיר מאוד בעיריית חיפה, הגיע מכתב אנונימי של תלונה נגד אמה של עובדת בכירה אחרת בעירייה, שהייתה בזמנו סגנית מנהלת מחלקה. אותה אם, שאף היא עבדה בעירייה, הושעתה מעבודתה בשל המכתב האנונימי. כל זה הצית את הסכסוך בין ראש הלשכה לסגנית מנהלת המחלקה בעירייה, שאמה הושעתה ב-2014. לדברי הרל"שית, סגנית מנהלת המחלקה נכנסה ללשכת הבכיר כשהיא נסערת והחלה להטיח ברלשית שהיא אשמה בפיטורי אמה. לטענת הרלשית: "היא קיללה, צרחה וצעקה, כשהיא מכפישה ומעליבה". בתביעה שהגישה הרלשית נגד אותה עובדת בכירה, היא טענה שמפאת חומרת הקללות היא לא מציינת אותן בתביעה. נגמר? ממש לא. לפי התגלגלות האירועים, כעבור כמה זמן חובלו צמיגי רכבה של סגנית מנהל המחלקה. זאת מייד חשדה שזה מעשיה של הרל"שית והגישה תלונה במשטרה נגדה. הרל"שית טוענת בתביעה כי היא נלקחה לחקירה, הנייד שלה הוחרם לשלושה ימים והיא הושפלה בכך- על כך זאת היא תבעה כי העובדת השנייה תפצה אותה בלא פחות מ-200 אלף שקלים.  

סגנית מנהלת המחלקה טענתה להגנתה כי היא ממש לא קיללה והכפישה את הרל”שית וכי זו התעמרה במשך תקופה ארוכה בה ובבני משפחתה שעבדו בעירייה. לטענתה, לאחר שמספר פעמים נגרם נזק לצמיגי רכבה, היא הגישה תלונה למשטרה כללית ולא הצביעה על הרל”שית כחשודה מיידית.

שופט בית משפט השלום בקריות, יוסי טורס, פסק לטובת הנתבעת- סגנית מנהלת המחלקה ומתח ביקורת על הרל”שית וציין: “בתביעה לא צויינו מילים של קללות או הכפשות שנאמרו על ידי הנתבעת, אלא רק בכללי שנאמרו מילים מעליבות ומכפישות. על פי זה לא ניתן לפסוק על לשון הרע”.

לגבי התלונה במשטרה השופט פסק כי בהחלט היה סביר כי בין המתושאלים תהיה הרל”שית היות והיא הייתה בסכסוך ממושך עם סגנית מנהלת המחלקה שצמיגי רכבה ניזוקו פעם אחר פעם.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות