בית המשפט הרשיע 6 בני משפחה תקפו במכות ואגרופים מאבטח בביה”ח רמב”ם, כי לא נתן לכולם להיכנס לטיפול נמרץ

עשרה בני משפחת עבאס מכפר כנא תקפו במקום ואגרופים מאבטח אחד ברמב"ם, בחודש מאי האחרון. למה? כי הוא ביקש שיכנסו רק 2 ואחר כך עוד 2 לחדר טיפול נמרץ. מזם זה הדרדר. מעובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עוה"ד ארנון בהרב,  עולה כי  בתחילת חודש מאי האחרון, הגיעו הנאשמים יחד עם קרובי משפחה נוספים, למחלקת טיפול נמרץ בבית החולים רמב"ם בכדי לבקר את קרובי משפחתם אשר טופלו באותה העת במחלקה. בסמוך לשעה 19:20 החלו בני המשפחה להיכנס למחלקה ולצאת ממנה. בהתאם להנחיית הצוות הרפואי של המחלקה, הורה אחד המאבטחים לבני המשפחה שרק שני בני משפחה יכולים לשהות במחלקה בו זמנית אצל כל חולה, וביקש משאר בני המשפחה להמתין מחוץ לדלת המחלקה. בעקבות כך החלה המולה בכניסה בין בני המשפחה שסורבו להיכנס למחלקה לבין המאבטח, במהלכה כעשרה בני המשפחה הקיפו את המאבטח, אחזו בו והכו בו באגרופים. בתגובה התיז המאבטח גז פלפל והתרחק למסדרון בעוד אחד הנאשמים הולך אחריו ותוקף אותו  באגרופים.      

בהמשך, הגיעו מספר מאבטחים למקום והחלו להפריד בין בני המשפחה למאבטח. אולם, ההמולה נמשכה בסמיכות לחדרי ההמתנה ובכניסה לחדרי הניתוח. עד שלמקום נקראה המטרה הוחלו להתבצע מעצרים של בני המשפחה המעורבים.

כאמור, חמישה נאשמים הורשעו בעבירת  תקיפת עובד ציבור ונאשם נוסף בעבירת התנהגות פסולה במקום ציבורי, זאת לאחר שהודו הנאשמים בכתב אישום מתוקן. כמו כן בוטל האישום  כנגד מעורב נוסף בתיק.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות