מאמסטרדם לישראל, מאביב גפן ואייל גולן לקדמת הבמה. חיה פרוסט

בדרך לכבוש את ישראל – הדוגמנית חיה פרוסט בראיון אישי על החבר, ישראל, ריאליטי והחלום להצליח

חיה פרוסט בת ה -29 שמיוצגת בסוכנות אימג’, עלתה לפני כשנתיים מאמסטרדם, הולנד, ומבטיחה לנו שהיא הולכת להיות הדבר החם בחורף. לאחר לימודי משחק בגיל 25 החליטה לעשות שינוי בחיים ולעלות לארץ הקודש.

לעזוב את אמסטרדם בשביל ישראל?

לא הרגשתי בבית באמסטרדם, האנשים שם מרובעים מידי, חיים את החיים בדרך מסוימת שפחות התאימה לי. תמיד ידעתי שאני לא אשאר שם רק לא ידעתי היכן בדיוק. חשבתי על כל מיני מקומות אבל ברגע שהגעתי לישראל בגיל 23 במסגרת תגלית התאהבתי, הבנתי שזה המקום שלי כאן אני מרגישה בבית. אני אוהבת את האותנטיות את האנושיות, אנשים חמים. תחושה שבישראל לא מסתכלים מה אתה עושה, אלא מסתכלים על מי שאתה.

חיה פרוסט. אימג'

יש לך חבר או שאת פנויה להצעות?

כן יש לי חבר מדהים שקוראים לו נדב. מהרגע הראשון שראיתי אותו התאהבתי בו, אבל זה היה קצת מורכב מההתחלה כי אנחנו עובדים ביחד. שנינו שותפים בלהקה שנקראת “לאודר”. בהתחלה הכרתי את חבר שלו במסיבה ואח”כ הוא הכיר לי את נדב וכל זה כדי לעשות אודישן להתקבל ללהקה. עברתי את האודישן, ועם הזמן התקרבנו ואנשים התחילו לשאול אותנו אם אנחנו ביחד או לא. עד שדיברנו החלטנו שאנחנו הולכים על זה ברור ומאז אנחנו שנה ביחד.

על איזה פרויקטים את עובדת היום?

הייתי בריאליטי דה וויס. וגם באייל או אביב אבל לא התאים לי החוזה אז יצאתי ממנו. היום אני זמרת בלהקה אנחנו מנגנים באירועים. אני מיוצגת על ידי סוכנות אימג’ ואני מופיעה בפרסומות, סדרות וסרטים. אני אוהבת במה שירה ומשחק ואני תמיד פתוחה להצעות חדשות ומרגשות.

חיה פרוסט. אימג'

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close