ניוזים חמיםתרבות

כיף באירוע הספורט הגדול של ראשון לציון: 'כללית' פינקה את משתתפי מרוץ העיר באופני שייק ועיסויים אחרי הריצה

ארז לוי, מנהל מחוז מרכז כללית: "המתחם נוהל באווירה צעירה וכייפית עם אנרגיות טובות וקלע למשתתפים שהיו עדיין עם האדנרלין ונהנו מאוד"

מתחם כללית בלט במיוחד באירוע הספורט הגדול של ראשון לציון שהתקיים ביום שישי האחרון (1.4) בחוף הים, בשיתוף עיריית ראשון לציון והחברה העירונית.
כללית מחוז מרכז הפעילה עמדת אופני שיקיים ובשיתוף 'כללית משלימה' העניקו מגוון עיסויים לבחירת המשתתפים (עיסוי, שיאצו, ורפלקסלוגיה).

המרוץ התמקד בשטחים הפתוחים של העיר וכלל מספר מקצים החל ממקצים תחרותיים של 10 ק"מ ועד למקצים תחרותיים ועממים לילדים ולאנשים עם מוגבלות.

ארז לוי, מנהל מחוז מרכז כללית: "תודה לליאת כוכבי והצוות הנהדר שעבד על המיזם לטובת משתתפי המרוץ, המתחם נוהל באווירה צעירה וכייפית עם אנרגיות טובות וקלע למשתתפים שהיו עדיין עם האדנרלין ונהנו מאוד".

צילום: דוברות כללית מרכז
צילום: דוברות כללית מרכז
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות