דובר חדש לנשר. ראש העיר רועי לוי ודקל טנצר. צילום עיריית נשרדובר חדש לנשר. ראש העיר רועי לוי ודקל טנצר. צילום עיריית נשר

דובר חדש לעיריית נשר: דקל טנצר בן השלושים, בעל תואר שני בתקשורת ויח"צ, מונה למשרת הדובר

ועדת המכרזים של עיריית נשר בחרה דובר חדש לאחר מספר חודשים בהם התפקיד לא היה מאויש


יש לנשר דובר עירייה חדש. דקל טנצר. ועדת המכרזים של עיריית נשר בחרה בדובר החדש לאחר מספר חודשים בהם התפקיד לא היה מאויש. דקל טנצר, בן 30, עוסק בתחומי שיווק פרסום ודוברות מזה כעשור, בוגר תואר ראשון בתקשורת ותואר שני בתקשורת אסטרטגית ויחסי ציבור, שניהם מאוניברסיטת חיפה. בתפקידיו הקודמים פעל במגוון חברות וארגונים האחרון שבהם- מערך השיווק והגיוס וכן במערך תהוד"ה- תקשורת הסברה ודוברות.

עם היבחרו אמר דקל טנצר: "אני שמח להצטרף למשפחת עיריית נשר ולקחת חלק בפעילות הנמרצת והצעירה המתרחשת בעיר, יש לי אמונה אמיתית באנשים ובעשייה למען התושבים".
ראש העיר, מר רועי לוי, בירך את הדובר החדש עם כניסתו לתפקיד: "אני שמח מאוד לצרף לצוות שלנו דובר צעיר ומוכשר, בעזרתו נוכל להגיע ליעדים ולמטרות שהצבנו לעצמנו, כאשר בראש סדר העדיפויות, עשייה למען תושבי העיר ושימור מעמדה של נשר כעיר מובילה באזור".

מאז היבחרו של ראש העיר רועי לוי בן ה-39 לפני כשנה, עיריית נשר נמצאת בתנופה צעירה אשר שמה במרכז את החינוך יחד עם פיתוח העיר ותוכניות בניה ופיתוח עסקי נרחבות כמו פרוייקט 4tech בעיר. פרוייקט זה בהשקעת ענק של העירייה והיזמים יקיף אזור ענק של כ- 550,000 מ"ר למשרדים, מסחר ושירותים עסקיים, תעשיות עתירות ידע ונטולות זיהום.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך