יושבת ראש ועדה מחוזית לתכנון ובניה חיפה, רות שוורץ, הגיעה לביקור היכרות בקריית ביאליק

רות שוורץ, יושבת ראש ועדה מחוזית לתכנון ובניה חיפה, ערכה ביקור היכרות בקריית ביאליק. בפגישה סקר ראש העיר אלי דוקורסקי את כיווני התפתחותה של קריית ביאליק העומדת להכפיל את מספר תושביה בעשורים הקרובים

יושבת ראש ועדה מחוזית לתכנון ובניה חיפה, רות שוורץ, ערכה ביקור היכרות בקריית ביאליק. במהלך הביקור נפגשה עם ראש העיר, אלי דוקורסקי, סגן ומ"מ ראש העיר, יוסי אזריאל, המשמש גם כיושב ראש ועדת תכנון ובנהי קריות ועם צוות בכירים מהעירייה.

בפגישה סקר ראש העיר אלי דוקורסקי את כיווני התפתחותה של קריית ביאליק העומדת להכפיל את מספר תושביה בעשורים הקרובים. בין  השאר עלו הנושאים הקשורים להקמת השכונות החדשות: לב העיר, שירת הים, ביאליק על הפארק ועוד. דוקורסקי הציג את האתגרים העומדים בפני הרשות בעקבות הצמיחה המואצת והצורך בהוספת שטחי תעסוקה ומסחר לצד בתי מגורים, תוכניות לשדרוג מערך התחבורה הציבורית בעיר, שדרוג תשתיות וחיבוריות למטרופולין חיפה.

ראש העיר, אלי דוקורסקי, הודה לרות שוורץ על הביקור והביע תקווה להמשך שיתוף הפעולה הפורה בין העירייה לוועדה המחוזית: "קריית ביאליק היא עיר עתירת פוטנציאל שתמשיך להתפתח ולהתקדם בשנים הקרובות. אנו מאמינים ששיתוף פעולה יעיל ופורה עם הועדה המחוזית לתכנון ובניה יאפשר לנו לקדם פרויקטים חשובים רבים למען תושבי העיר."

 

צילום: עיריית קריית ביאליק

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות