בימים אלו מתקיים מבצע נרחב של הדברת יתושים בכל רחבי קריית אתא

עיריית קריית אתא מבצעת הדברת יתושים בכל העיר, עם ריסוס בשטחים הציבוריים המקיפים את העיר ופעילות של איתור וטיפול במקורות דגירה פוטנציאליים

בימים אלה מבצעת עיריית קריית אתא פעילות הדברת יתושים מוגברת בעיר באמצעות ריסוס בשטחים הציבוריים המקיפים את העיר ופעילות של איתור וטיפול במקורות דגירה פוטנציאליים.
פעילות הניטור וההדברה מתבצעת באמצעות איתור ומיפוי מקורות דגירה פוטנציאליים במקומות רבים, ביניהם, ביצות, תעלות ביוב, בריכות מים, אתרי בניה, ומקלטים שבהם קיימת היקוות של נוזלים היוצרים פוטנציאל להתפתחות זחלי יתושים.
יחידת ההדברה פועלת במשך כל ימות השנה בשיתוף עם רשות הניקוז והמשרד להגנת הסביבה בהדברה מונעת כאשר פעילות ההדברה מתבצעת הן באופן יזום והן כמענה לקריאות תושבים.
עיריית קרית אתא קוראת לתושבים לסייע במאמץ העירוני באמצעות ייבוש מקורות מים עומדים, ניקוז מים עומדים ממרזבים סתומים, איטום מערכות ביוב ביתיות , מניעת הצטברות שלוליות בחצרות, בגגות ובמקלטים. במקרה של מפגע בשטח ציבורי חשוב לדווח למוקד העירוני בטלפון, בווטצאפ או במייל דרך האתר העירוני.

 

צילום אילוסטרציה: קריית אתא

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות