חדש בנתניה – מועדון קריאה בשפה האמהרית

מיזם יוצא דופן בנתניה: מועדון קריאה בשפה האמהרית ייפתח במדיה-טק בעיר. "שפה היא שייכות, היא מי שאתה"

רשת הספריות מבית "רגעים" יחד עם עיריית נתניה פתחו מיזם קריאה יוצא דופן לטובת דוברי האמהרית בעיר. מדי שבוע יתקיים במתחם המידה-טק בעיר מועדות קריאה בשפה האמהרית כאשר כל שבוע ידונו חברי הקבוצה בספרי שונים הקשורים לשפה האמהרית.

המיזם המבורך הוקם מתוך רצון לשמר את המסורת והתרבות של עולי אתיופיה. את הספרים למיזם השיגו אנשי רשת הספריות בזכות שיתוף פעולה עם ספריית רמלה. מי שיוביל את המועדון הוא דמוז גוזבה פעיל חברתי-תרבותי המשקיע זמן רב בשימור התרבות בשפה האמהרית.

“אחד היעדים שרשת הספריות הציבה לשנת 2019 הוא יצירת חוסן חברתי קהילתי, מימוש מדיניות של צדק חברתי בכל אוכלוסיות העיר, צמצום פערים ורווחת הפרט והמשפחה” אמרה מיכל מל מנהלת קמפוס ספריות קתדרה בעיר והוסיפה: “כחלק מקידום היעדים אלה לצד פתיחת מועדון הקריאה בשפה האמהרית גם אוסף קריאה בשפה הספרדית שמצטרף לאוספים בצרפתית רוסית ואנגלית”.

לפרטים והרשמה: 09-8620250 שלוחה 100/102

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close