נתניה: פעוט ננעל בשגגה ברכב, מתנדבי ידידים חילצו אותו בשלום "אתם פשוט מלאכים בצהוב"

התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות פעוט שננעל בשגגה ברכב, ברחוב בני ברמן בנתניה

אליעזר עייני מוקדן ידידים, ענה לשיחה והזעיק למקום את מתנדבי האיזור. אהרון כהן – מנהל סניף נתניה, פנחס כהן – יחידת האופנועים, ישראל טננבוים – אחראי מתנדבים ביחידת נץ, יהודה אהרון, חן דגה, אברהם כהן וגלית בר, מתנדבי הסניף המקומי, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו את הפעוט בשלום ובזריזות, ללא גרימת כל נזק לרכב.

אהרון מספר: "בדיוק היום, חזר אליי האופנוע מהמוסך. לאחר תקופה ארוכה שהיה לא תקין, ויחד איתו חזר לי הצבע לחיים, עם היציאה לחילוצים. מיד עם קבלת הקריאה, יצאתי מיד לכיוון האירוע, ויחד עם המתנדבים הנוספים התחלנו בפעולות החילוץ. תוך מספר רגעים השבנו את הפעוט לאימו הנרגשת, שלא הפסיקה להודות לנו, על המהירות והיעילות. 'אתם פשוט מלאכים בצהוב'".

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות