מהקונסרבטוריון העירוני בנתניה לתזמורת צה"ל

גאווה נתנייתית: חמישה מתלמידי י"ב של הקונסרבטוריון העירוני עברו את המבחנים והתקבלו לשירות בתזמורת צה"ל

השירות בתזמורת צה"ל שמור למוזיקאים הצעירים המוכשרים ביותר ברמה הארצית ודורש מעבר של מבחני קבלה קשים ומורכבים. קבלתם של חמישה תלמידים בני מחזור אחד מאותו מוסד לימוד היא אירוע יוצא דופן המעיד על השקעתם העצומה במוזיקה, לאורך שנים רבות, מצד התלמידים ומוריהם, וכן על תפיסת המצוינות וטיפוח המוזיקאים הצעירים מצד הקונסרבטוריון העירוני אשר תחת עמותת היכל התרבות ועיריית נתניה.

בני אפרים, מנכ"ל היכל התרבות: "אנו גאים בהישג יוצא הדופן של הקונסרבטוריון העירוני המעיד על מצוינותו וחשיבות החינוך לתרבות בעיר נתניה, לרבות תחומי המוסיקה".

בתמונה- התלמידים המוכשרים מימין לשמאל: רימון פוגל (סקסופון) ונגה סורדו (קלרינט), תלמידותיו של שחר טננבאום; נתנאל גם זו לטובה (שירה), תלמידה של ויטה גורביץ'; חורש ביג'אווי (קלרינט), תלמידו של איליה שוורץ; ואיתן איילשטיין, (כלי הקשה) תלמידו של תומר גלילי.

 

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות