תאריך הלידה המשוער – 31.12.2023, תאריך הלידה בפועל – 1.1.2024 ואמא אחת שמקווה שהתינוקת שנולדה תיוולד לשנה טובה מהחולפת

שאנל שוקר, בת 27 מחריש ילדה את בתה הבכורה בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה היישר לתוך השנה החדשה. מזל טוב!

בפתחה של שנת 2024 היה חדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה מלא ביולדות ובתינוקות טריים. אחת מהן, שאנל שוקר, תושבת חריש, ילדה את בתה הבכורה בשעה 5:40 בבוקר, בלידה רגילה במשקל 3.920 ק"ג. שכפי שהיא מתארת סיוע לה, עטפו אותה והשרו עליה אווירה של חיבוק גדול.

"התאריך המשוער היה ה- 31.12.2024", מספרת שאנל, "ירדו לי המים בצהריים אתמול. מיד הגעתי למיון יולדות של 'הלל יפה' והועברתי לחדר לידה. הלידה עצמה הייתה כבר בתוך שנת 2024. כנראה הילדה חיכתה לקבל את 2024, שאני מקווה שתהיה טובה יותר מ- 2023 ותביא עימה ימים שקטים ורגועים עם חדשות שמחות". עוד סיפרה: "היה לי ברור שאבוא ללדת פה. אמא שלי ילדה כאן את כל האחיות שלי, ואחותי ילדה כאן גם היא. מעבר לזה, המיילדות שליוו אותי, הניה גואטה ורשא עויסאת, היו כל כך עוטפות, מסורות ומקצועיות, וחווית הלידה שלי הייתה נהדרת. תודתי לכל הצוות ושתהיה שנה נהדרת לכול עם ישראל".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות