מכרו את "הסחורה" לאיש הלא נכון מבחינתם. צילום: גטיאימג'סמכרו את "הסחורה" לאיש הלא נכון מבחינתם. צילום: גטיאימג'ס

מעצר ומשפט לדייר ברחוב סיגלון בכפר יונה שהמשיך להתעמר בחוסי ההוסטל ליד ביתו, למרות שקיבל צווי הרחקה

השכן תקף דיירים בהוסטל ברחוב סיגלון בכפר יונה המשמש כמרכז תעסוקה לחוסים אוטיסטים והפר צו למניעת הטרדה מאיימת שהוצא נגדו. התוצאה: הוא נעצר ומועמד למשפט על כך שצפצף 3 פעמים על החוק והתעמר בחוסים ובצוות


בחודש ספטמבר 2017 התקבלה לראשונה תלונה במשטרה על איומים שהופנו כלפי מנהל הוסטל ברחוב סיגלון בכפר יונה. החשוד שאיים על המנהל הוא שכן הגר בסמיכות להוסטל והוא איים עליו כי יתקוף אותו ויירה בו. כל זאת, על רקע חוסר שביעות רצונו של החשוד בשהות דיירי ההוסטל במקום.
מספר חודשים לאחר מכן, הגיע החשוד לגדר המפרידה בין ביתו לבין ההוסטל וצעק לעבר הדיירים שנמאס לו לשמוע אותם צועקים. בהמשך, תקף אותם והשפריץ עליהם בצינור מים.
אולי גם זה יעניין אותך

מנהלי ההוסטל פנו לביהמ"ש בבקשה להוצאת צו נגד החשוד ואכן ביום 30.5.18 הוצא צו למניעת הטרדה מאיימת, האוסר על החשוד להטריד את דיירי ההוסטל, בכל דרך ובכל מקום, לאיים עליהם, לבלוש אחריהם וכו'.
חודש נוסף חולף והחשוד מניח מערכת שמע על החומה המפרידה בין ביתו לבין ההוסטל והפעיל אותה בשמע חזק, אשר הקשה מאוד על העבודה עם הדיירים בהוסטל ובכך למעשה הפר את הצו.
בחלוף שבועיים, החשוד מפר בשנית את הצו בכך שהניח במרפסת ביתו רמקולים שחוברו למערכת שמע והפעיל אותם כך שבקע מהם רעש חזק מאוד. הדבר גרם לחוסר שקט אצל דיירי ההוסטל ויתירה מכך, גרם להפרה נוספת של הצו ע"י החשוד.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך