האישה החדשה הציבה מצלמה נסתרת מול ביתה של גרושת בן הזוג. הגרושה לא שתקה, תבעה וזכתה בגדול

סכסוך מר וממושך בין גרושתו של הבעל לאישה החדשה, שמתגוררות האחת בסמוך לשנייה בתל אביב, הביא להצבת מצלמה על בית הגרושה. התוצאה: הגרושה תבעה את האישה החדשה וזכתה בגדול

    באזור דרום תל אביב גרים בני זוג בסמוך לגרושתו של הבעל וילדיו. זה נשמע תחילתו של סיפור פסטוראלי – אז זהו, שלא. לפי כתב תביעה שהוגש על ידי הגרושה, בשנים האחרונות התפתח סכסוך ארוך שהגיע להיות לעתים אלים בין הגרושה לבין האישה החדשה. ב-2016 גילתה הגרושה שהאישה הציבה מצלמה מול ביתה ותבעה אותה. לדברי הגרושה שתבעה, האישה החדשה הציבה מצלמה על עמוד מול ביתה ובאמצעות המצלמה הנתבעת מתחקה אחר הנעשה בביתה, עוקבת אחריה ואחרי ילדיה 24 שעות ביממה ומשקיפה על כל מי שיוצא ונכנס לבית ועל חדר האמבט שנמצא בחצר. לדברי הגרושה, היא התקינה ברזנט סביב ביתה כדי למנוע את הצילום, אך מדובר באמצעי שלא מונע צילום ביתה. היא תבעה פיצויים בסך 100 אלף שקל מהאישה החדשה של בעלה לשעבר.
האישה צילמה את הסלון וחדר האמבטיה של הגרושה שגרה ממול. צילום: גטיאימג'ס

האישה החדשה הודתה כי התקינה מצלמת מעקב נסתרת, אך ציינה כי עשתה זאת

לשם הגנה מפני התובעת. לדבריה, התובעת מתנכלת לה ולדיירים השוכרים ממנה יחידת דיור שנמצאת בסמוך לביתה, באופן שגורם לעזיבת רבים מהם. לפיכך, לא נותרה לה ברירה אלא להציב מצלמה שתתעד את הנעשה ביחידת הדיור. הנתבעת הוסיפה שהמצלמה אינה פוגעת בפרטיותה של התובעת שכן היא מצלמת רק את השטחים החיצוניים ולא ניתן לראות באמצעותה את פנים הבית.

שופט בית משפט השלום בתל אביב, אביים ברקאי ציין שמהראיות עולה שהמצלמה שהציבה הנתבעת קולטת בעדשתה את הכניסה ליחידת הדיור במתחם וכן את שביל הגישה לבית התובעת, אזור חניית רכבה וסלון ביתה. לאור זאת קבע השופט, כי המצלמה המופנית אל שטח חצר ביתה של התובעת פוגע בפרטיותה באופן ממשי.

בפסיקתו הוא הציב צו האוסר על האישה החדשה להציב מצלמות מול בית הגרושה.

הוא חייב את הנתבעת לפצות את התובעת ב-4,000 שקל על הפגיעה בפרטיותה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close