זה לא גנב- זו גנבת! נתנייתית פרצה לבתים, רכבים, מחסנים ועוד בכל אזור נתניה וישובי הסביבה – עד שנתפסה

https://youtu.be/BXPIgt0eVmY
ביום 3.3.19 התקבל במשטרת ישראל דיווח על גניבה בחניית בית ברחוב אמנון ותמר בגנות הדר. מחקירה של משטרת ישראל התברר כי מהמקום נגנבו ארגז כלי עבודה ובו: ציוד חשמל לרכב, נורות וקאטר. החשודה זוהתה, אותרה ועוכבה לתחנת המשטרה לחקירה, בסיומה שוחררה בערבויות.
למחרת היום התקבלה תלונה בתחנת המשטרה ממנה עולה כי פרצו למתלונן למחסן בביתו ברח' הרימון בנורדיה. עוד התברר כי מהמחסן נגנבו:  מסור ג'קסון, מלטשת נייר זכוכית, סבון ומנוע למזגן. משטרת ישראל פתחה בחקירה לבירור נסיבות האירועים וכבר ביום 6.6.19 אותרה החשודה וברשותה מספר חפצים אשר קשרו אותה למעשי הגניבה בגנות הדר ובנורדיה.
חקירה מאומצת של החוקרים העלתה כי ביום מעצרה של החשודה, היא פרצה בשעות הבוקר לשני כלי רכב  שחנו בחניון תת קרקעי  ברחוב פינסקר בנתניה. צפייה במצלמות האבטחה של החניון תיעדו את מעשי ההתפרצות של החשודה לרכבים מהם ניתן לראות כי מרכב אחד החשודה גנבה 2 שלטים ומהרכב הנוסף גנבה: מסמכים, כרטיס אשראי וכסף במזומן.

עוד העלתה החקירה כי החשודה נכנסה לחדר מדרגות ברחוב פינסקר בנתניה וגנבה מתוכו חפצי נוי. בהמשך החשודה התפרצה למחסן בבניין.
מעצרה של החשודה הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בפתח תקווה ואתמול הוגש נגדה כתב אישום המכיל 5 אישומים בעבירות של גניבה, הסגת גבול פלילית, פריצה לבניין, פריצה לרכב וגניבה מרכב. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשודה גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות