לוחית הרכב שהסגירה את אלכסנדר מוזוגובי, תושב פרדס חנה שניסה לחטוף בת 16 בישוב כדי לדבריו: "לעורר פרובוקציה בעיר"

בתום חקירת היחידה המרכזית של מחוז חוף במשטרה הוגשה הבוקר הצהרת תובע נגד תושב פרדס חנה, אלכסנדר מוזוגובי, החשוד בניסיון חטיפה ותקיפה של צעירה כבת 16 תושבת פרדס חנה בתחילת החודש

 

ראשיתה של החקירה בתאריך 03.07.2022 בשעות הערב, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר חשד לאירוע חטיפה בפרדס חנה, כאשר על פי הדיווח, חשוד אלמוני ניסה להכניס לתא המטען ברכבו קטינה תושבת המקום בת 16 בכוח עת שעסקה בפעילות ספורטיבית במקום אולם לא הצליח לעשות כן ונמלט מהמקום ברכבו.

בתום הערכת מצב שערך מפקד מחוז חוף במשטרה, ניצב יורם סופר, ובשל נסיבות האירוע הופקדה החקירה בידי חוקרי היחידה המרכזית (ימ"ר) מחוז חוף.

בחקירה מאומצת שהתנהלה במחלק נוער חשיפה בפיקודו של רפ"ק תומר קסלסי הצליחו החוקרים להתחקות אחר רכבו של החשוד במעשה ובכך לעלות על זהותו. בסריקות שערכו השוטרים לאיתורו של הרכב, זוהה הרכב בתאריך 11.7.22 על ידי אחד משוטרי תחנת זיכרון יעקב חונה בסמוך לבית באחד מרחובות העיר. בלשי הימ"ר איתרו את החשוד, תושב פרדס חנה בן 30 בביתו ועצרו אותו לחקירה במשרדי הימ"ר בחשד לניסיון חטיפה ותקיפה הגורמת חבלה של ממש.

מהחקירה עלה כי החשוד זיהה את הקורבן מבצעת אימון ספורט בשעות הערב לבדה, אז גמלה בליבו ההחלטה לחטוף אותה ובכך לעורר פרובוקציה בעיר. החשוד מיקם את רכבו, ארב לקורבן מאחורי חומה וכשזו הגיעה אליו קפץ עליה והכניס אותה לתוך תא המטען של רכבו. הקטינה אשר נאבקה בו ואחזה ברכב נפלה לרצפה אך החשוד ניסה למשוך אותה שנית לתוך תא המטען ובזכות התנגדותה הצליחה להימלט אל אזרחים ששהו בסמוך. החשוד נמלט מהזירה לאחר שזיהה את האזרחים.

לבקשת המשטרה, מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בחיפה והבוקר, כאמור, בתום חקירה שנוהלה באופן מהיר ויעיל, הגישה פרקליטות מחוז חיפה לבית משפט השלום בחיפה באמצעות המשטרה הצהרת תובע נגד החשוד לצורך הארכת מעצרו טרם הגשת כתב אישום בעבירות המיוחסות לו.

ראש מחלק נוער חשיפה בימ"ר חוף, רפ"ק תומר קסלסי: "מדובר באירוע חמור שלולא נחישותה של הקטינה וסיוע של אזרחים ששהו בסמוך ייתכן והיה מסתיים באופן טראגי. בשל נסיבות המקרה הטיל מפקד מחוז חוף ניצב יורם סופר את החקירה על חוקרי היחידה המרכזית במחוז חוף. פעלנו במהירות וביעילות תוך שיתוף פעולה עם תושבי פרדס חנה וגורמי המועצה על מנת להתחקות אחר רכבו של החשוד במטרה לאתר את זהותו, להביא למעצרו ולהשיב את תחושת הביטחון לציבור".

 

צילום מסך

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות