כתב אישום נגד מתכנת המחשבים שפרץ למצלמות והפיץ את סרטון החושפני של עדן בן זקן. עשה שימוש בסרטונים בהם מופיעים גם קטינים

בעקבות תלונה שהוגשה לפני כחודש, נפתחה חקירה על ידי מחלק הסייבר של היחידה המרכזית של משטרת מחוז ת״א, במהלכה נאספו ראיות נגד בן 41, תושב השומרון, מתכנת מחשבים , אשר במהלך התקופה הרלבנטית, עבד בחברה המספקת בין היתר, שירותי קופה ממוחשבת ותמיכה מרחוק ללקוחותיה . מהחקירה עלה , כי במהלך 2017-2018, הנאשם נהג לחדור שלא כדין למכשירים השולטים על מצלמות אבטחה ובבתי עסק שונים, ללא ידיעת המצולמים, במטרה לאתר תכנים אינטימיים ובעלי אופי מיני ולעשות בהם שימוש. בכך, עבר לכאורה עבירות פליליות חמורות של חדירה לחומר מחשב, פגיעה בפרטיות ומעשה מגונה.

את העבירות ביצע לכאורה כלפי למעלה מ-10 קורבנות, ביניהם קטינים.

בהתאם לראיות שנאספו, היום יוגש על ידי פרקליטות מחוז תל אביב כתב אישום חמור.

במשטרה ציינו: “פעילות חשיפה זו של משטרת ישראל, היא חלק ממאבקה בלתי מתפשר לאיתור וחשיפת עבריינים אשר פוגעים בפרטיותם של קורבנות. אנו נגיע לכל מי שחודר לחומרים פרטיים ומפיץ אותם. מחלק הסייבר של ימ”ר תל אביב, יפעל נגד כל עברייני הסייבר ואלה העוברים עבירות ברשת ובמדיה.

“המשטרה קוראת לציבור לגלות ערנות וכן לעשות שימוש בטוח ברשתות. בין היתר מומלץ לשנות את סיסמאות הכניסה למערכות האבטחה והצילום למען שמירה על ביטחונכם ופרטיותכם. המשטרה תמשיך לפעול למיצוי הדין עם אלה המבצעים עבירות אלה, עד להבאתם אל מאחורי סורג ובריח.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות