התמונה ברשת שעלתה ביוקר רב לבעל מהשרון, שנשבע שהוא לא בגד באשתו. התמונה סיפרה סיפור שונה

בעל אחד מאזור השרון למד לקח שעלה לו ביוקר רב, להיזהר במה שאתה מעלה לדף הרשת החברתית שלך. בעודו טוען כי לא בגד באשתו וסרב לתת לה דט וכתובה, לאישה הספיקה תמונה ופוסט אחד שהעלה הבעל כדי "להפיל" אותו

בני זוג מאזור השרון התחתנו לפני כשמונה שנים והביאו לעולם שני ילדים. אלא שהנישואים החזיקו מעמד רק 4 שנים. לאחר 4 השנים, האישה ביקשה להתגרש מבעלה בטענה כי הוא בוגד עם נשים אחרות.

בתחילה היא עזבה את הבית ועברה ב-2015 להתגורר עם הילדים בבית אחותו של הבעל. אלא שהבעל והאחות זרקו אותה מהבית. בית המשפט התערב והחזיר את האישה לבית.

אבל שם לא הסתיימה הסאגה. האישה טענה כי במהלך נישואיהם, הבעל בגד בה עם מספר נשים והיו ביניהם ויכוחים קולניים על שעות העבודה שלה ועוד. האישה טענה כי היא רוצה לקבל את דמי הכתובה.

הבעל מצידו טען כי אשתו הייתה עובדת כל יום עד מאוחר וכי הוא היה מגיע כל יום לבית ריק. וגם כשהיא כבר הייתה בבית, היא מנעה ממנו יחסי אישות, הייתה מקללת אותו נוהגת בו באלימות מילולית.

אלא שהטענה המרכזית של הבעל הייתה שהוא מעולם לא בגד באשתו.

כדי להפריך טענה זו, האישה הביאה לבית המשפט צילום אחד שהבעל העלה בדף הפייסבוק שלו.

האישה בתגובה הציגה תיעוד של פוסט בפייסבוק, שכלל תמונה של בעלה מחובק עם אישה אחרת ונכתב בו כי הם בני זוג ואף הגדיל לעשות וכתב כי הם עוברים לגור יחד. הבעל המשיך להכחיש וטען שהפוסט פורסם על ידי המסעדה שבה צולמה התמונה ושהוא לא יודע למה צוות המסעדה חשב שהוא והאישה בני זוג.

אלא שהאישה לא ויתרה והחלה להביא את התגובות שעלו בפוסט, כשאחת התגובות הייתה של האישה המצולמת עם בעלה בתמונה. אותה אישה הודתה לכל אלו שברכו אותם על הזוגיות החדשה והנפלאה שלהם – דבר שהוכיח סופית כי הבעל בגד עם אותה אישה.

דייני בית הדין הרבני באריאל, השתכנעו שהבעל אינו דובר אמת וקיבלו את תביעת האישה, וכתבו כי: “הבעל נתן עיניו בנשים אחרות, כפי שעלה מהפוסטים והתמונות שהציגה האישה לבית הדין”.

הדיין סיכם כי במצב דברים זה הבעל נחשב ״מורד״ על פי ההלכה וחייב אותו לגרש את אשתו ולשלם את מלוא כתובתה בסך 195 אלף שקל, זה מלבד מזונות.

 

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close