20 חודשי מאסר לצעיר מכפר יונה שפרץ לפני כשנה לביתו של תושב אחר ופצע את בנו מפליטת כדור

לפני כשנה, בשלהי דצמבר 2018 החליט צעיר בן 28 מכפר יונה, בעל עבר פלילי ומוכר למשטרה, לפרוץ לביתו של תושב העיר עמו היה מסוכסך ארוכות ולאיים עליו באקדח - ככל הנראה מדובר בסכסוך בעל אופי כספי. אלא שאותו פורץ-עבריין לא ציפה שעם כניסתו לבית והתעמתותו עם בעל הבית עמו היה מסוכסך תביא לכך שבעל הבית המאוים יחל להיאבק בצעיר. מאבק שהוביל לכך שהצעיר שאיים עם אקדח בידו פלט ירייה וכדור שרט את ראשו ופצע את אונו של בן בעל הבית, נער בן 14 שנפצע באורח קל למרבה המזל.

הצעיר המאיים נעצר על ידי כוח משטרה ובמהלך השנה האחרונה, עורכי דינו הצליחו לשכנע את התביעה להגיע להסדר טיעון. זאת למרות שהתביעה התכוונה לדרוש מאסר של 4 שנים בפועל. אלא שהעובדה שנמצאו חורים בגרסאות של העדים בבית לגבי מה שבאמת התרחש והביא לפליטת הכדור, התביעה ובית המשפט הסכימו לעסקת הטיעון ולעונש המאסר של 20 חודשים בפועל.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות