סערה בבי”ח: הגיעה לבית החולים, שם ניהל בעלה רומן בעבר עם קולגה וקיללה את המאהבת לשעבר. האקסית השיבה מלחמה ותבעה את האישה הנבגדת

בני זוג, שהיו נשואים במשך שנים נקלעו למשבר, לאחר שהבעל שעבד באחד מבתי החולים החל לנהל רומן סוער עם קולגה שלו, ואף עזב את אשתו למענה. אלא שכעבור מספר שנים, בני הזוג המקוריים חזרו אחד לשנייה והבעל עזב את האישה השנייה. ואז יום אחד, החליטה האישה שחזרה לבעלה ללכת לבית החולים, שאותו בינתיים עזב הבעל, יחד עם הבעל שבגד ולהתעמת עם המאהבת לשעבר.

זוג הגיע לבית החולים והאישה הנבגדת לשעבר החלה לקלל ולתקוף את המאהבת לשעבר. היא כינתה אותה בקללות כמו “זונה” והאשימה אותה שהיא פיתתה את בעלה ושהיא אמא מתעללת בבתה.

כל זאת נעשה לנגד עיני עובדים בבית החולים.

האקסית לא ויתרה והגישה תביעה נגד בני הזוג בגין לשון הרע והוצאת דיבה.

הזוג מצידו טען כי התובעת היא זו שניסתה לתקוף ולהרים יד על האישה.

אלא שקולגות של המאהבת לשער העידו לטובתה וסיפרו כי אכן האישה הנבגדת גידפה אותה בקללות קשות, השפילה אותה ואף האשימה אותה כי היא אם מתעללת.

המאהבת לשעבר תבעה 100 אלף שקל פיצוי מבני הזוג.

שופטת בית משפט השלום בחיפה פסקה לטובתה כי אכן יש הוצאת דיבה ולשון הרע, אך פסקה לה פיצוי שעל האישה לשלם לה בסך 13 אלף שקל.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג’ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות