הקאנטרי ברמת השרון נשאר עירוני

בית המשפט המחוזי בתל אביב פסק אתמול (רביעי) כי הצעת העירייה לרכישת הקאנטרי בשטח העיר היא המיטיבה ביותר עם תושבי רמת השרון ועם עובדי הקאנטרי המועסקים במתחם. בעקבות פשיטת הרגל של בעלי הקאנטרי הגישה העירייה למפרק בקשה לבעלות על הקאנטרי על ידי אגודת הספורט בעירייה. במקביל, התחרה על הבעלות של הקאנטרי גורם פרטי שבעבר נפסק נגדו בבית המשפט המחוזי בנצרת כי פעל באופן פסול בשימוש בקרקעות. אי לכך, העירייה לא מוכנה הייתה לאפשר לגורם פרטי שעברו מעלה שאלות מטרידות, לקבל בעלות על נכס שצריך לנהל באופן שישרת את תושבי רמת השרון ולא אדם פרטי כזה או אחר. עורכי הדין ניר אורן ויניב דקל ממשרד AYR - עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ' ושות', ייצגו את העירייה בהליכים בבית המשפט המחוזי והעליון, ובסופו של דבר התחשב בית המשפט בטובת הציבור, בזכויות העובדים בקאנטרי ובזכויות העירייה על הקרקע - ופסק לטובת עיריית רמת השרון.

במקביל למאמץ בזירה המשפטית שהסתיים בניצחון, בימים אלה עיריית רמת השרון מבצעת שיפוצים נרחבים בקאנטרי, כדי שבסיומם יעמוד בעיר מתקן בסטנדרט הגבוה ביותר. על מנת שלא לפגוע בלקוחותיו הרבים, העבודות ימשיכו להתבצע ללא השבתה ארוכה של המקום.

עד כה מערכות התשתית, לרבות מערכת החשמל, הוחלפו במלואן למערכות חדשות שעומדות בתקנים המחמירים. חדר הכושר במקום שופץ וחודש, בריכת הפעוטות נהרסה ובמקומה מוקמת בימים אלה בריכה חדשה, גדולה יותר ובטוחה יותר, עם סינון מים וחדר משאבות שהולם את הסטנדרטים שהעמדנו במקום. המלתחות, הקירוי בבריכה ואזורים נוספים במתחם יוחלפו וישודרגו גם הם.

ראש העירייה אבי גרובר מסר: "זהו יום של ניצחון, יום שבו בית המשפט הבהיר שהקאנטרי שייך לרמת השרון ולתושביה. העבודות במקום ימשיכו במלוא המרץ, כדי שתושבי העיר ייהנו ממתקן איכותי שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ושייך לתושבי רמת השרון – ומשרת קודם כל אותם".
 

צילום: ראובן קפוצינסקי

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי גם זה יעניין אותך
Close
Back to top button
נגישות