סחט במשך שנים בעל צ'יינג ואשתו מכפר סבא ואיים:"עד המוות אהיה איתך". מה מצאו השוטרים בדירתו כשהגיעו לעצור אותו?

לפני כחודש התקבל במשטרת ישראל דיווח על סחיטה באיומים של החשוד כלפי בני זוג מכפר סבא כאשר הבעל מנהל צ'יינג' בעיר. מהחקירה עלה כי החשוד נהג להתקשר פעמים רבות ובאופן תדיר לבעל הצ'יינג' ודרש ממנו למכור נכסים שבבעלותו ולהעביר לו את הכסף תמורתם. על פי החשד, בכדי לקדם את כוונת הסחיטה אמר החשוד לבעל הצ'יינג': "החייבים יכולים לשים לך מטען חבלה ברכב או שיחתכו לאשתך את הפנים. אין בעיה, אני אהיה בוורידים שלך כמו שאתה תהיה בוורידים שלי [...] אתה יודע אני לא אעזוב אותך, אתה יודע אני צריך למות כדי לעזוב אותך [...] אני אהיה איתך עד המוות, עד המוות אני אהיה איתך. לא יעזור, או שאני אמות או שאתה תמות [...] גם אם אתה תמות לפניי אז אני אהיה עם אשתך עד שהיא תמות או עד שאני ימות. [...] משטרה לא תעזור לך, לא לאמא שלך ולא לאבא שלך". חשוב לציין שרוב השיחות בוצעו על ידי החשוד בעודו מרצה מאסר בכלא. עוד התברר מהחקירה כי החשוד דרש מבעל הצ'יינג' לשלם לאשתו (של החשוד) שכר חודשי בסך של כ־10,000 שקלים למשך העשור האחרון, וכן עסק בניכיון צ'קים לבית העסק של אשת החשוד.

ב־20 בינואר בשעת לילה מאוחרת, הבחינה אשתו של בעל הצ'יינג' בכתמי נפט ברכבה שחנה בסמוך למקום מגוריה בכפר סבא. במהלך חקירה סמויה, אינטנסיבית ומאומצת של חוקרי משטרת ישראל, תוך הפעלת שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים והפעלת מרב האמצעים שעומדים לרשותה, נעצר החשוד שלושה ימים לאחר מכן, כשהחקירה הפכה גלויה. בחיפוש ברכבו של החשוד נתפס כסף מזומן בסכום של כ־90,000 שקלים, וכן טלפונים ניידים רבים.

מעצרו של החשוד הוארך בבית משפט השלום בפתח תקווה, והיום בכוונת הפרקליטות להגיש נגדו הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום, ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג'ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות