אלימות צעירה – נער בן 15 דקר באורח קשה שניים בני גילו בכפר סבא וצעק: "יש לי דם על הידיים"

ביום שישי שעבר (25 בינואר) לפנות בוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח בגין קטטה ברחוב יהודה המכבי בכפר סבא, ודווח כי מהמקום פונה על ידי מד"א קטין בן 15 כשהוא דקור בצווארו ומצבו קשה. הדקור פונה כשהוא מורדם ומונשם לבית החולים "מאיר" בעיר, ועם הגעת השוטרים למקום הם איתרו 2 חשודים בני 15 מכפר סבא שברשותם סכינים. הכל החל על פי החשד כ־3 שעות קודם, כשהנדקר חתך את אחד החשודים בידו ופצע אותו באורח קל. נדמה היה שהרוחות נרגעו והצדדים הלכו נער נער לדרכו, אך במהלך הלילה חברו של זה שנחתך התקשר לדוקר ולחבר שלו וביקש מהם להיפגש בגן ציבורי סמוך למקום בו הם גרים. שם החלה הקטטה מחדש, ובמהלכה נדקר אחד מהם בזרועו ואחר נדקר בצווארו, באמצעות מספריים אותם החביא לפני שיצא לפגישה. אחד מהם פונה כאמור במצב קשה ל"מאיר". אגב, גם הנדקר לא הגיע לפגישה בידיים ריקות, כאשר בסריקות שנעשו במקום על ידי השוטרים נמצאה סכין מטבח גדולה, אותה החביא בכיס מעילו.

בסיום האירוע התקשר הדוקר לקרובת משפחתו, וביקש ממנה להעלים את המספריים. קרובת המשפחה ניקתה את המספריים, העלימה אותם מהמקום ובהמשך אף סייעה בהסתרתו של החשוד בביתה. בעקבות כך זומנה לחקירה בתחנת המשטרה, בסיומה שוחררה בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית למשך 5 ימים.

חקירה מאומצת ומורכבת של חוקרי התחנה העלתה כי במהלך התקשרויות של החשוד עם אחרים, הוא נשמע אומר: "יש לי דם על הידיים, יש לי דם על הידיים, מה אני אעשה? דקרתי אותו בגרון".

שלשום שוחרר הדקור בצווארו מבית החולים, ועם שחרורו ובשל מעורבותו בקטטה עוכב לחקירה בתחנת המשטרה, בסיומה שוחרר למעון לנערים בסיכון.

3 החשודים הנוספים נעצרו כאמור כבר ביום הקטטה, ומעצרם הוארך בבית משפט השלום בפתח תקווה. שניים מהם שוחררו בתנאים מגבילים, ואילו מעצרו של החשוד המרכזי הוארך עד אתמול – אז הוגשה בעניינו הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר. בית משפט השלום הורה על שחרורו של החשוד בתנאים מגבילים, אך המשטרה עררה על ההחלטה. בדיון שהתקיים אתמול קיבל בית המשפט המחוזי בלוד את בקשת המשטרה להותיר את החשוד במעצר, ולהאריכו ביומיים נוספים ועד ליום שישי הקרוב – 1 בפברואר.

 

צילום: דוברות המשטרה

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות