משפט

אחרי יותר מ-10 שנות נישואין האישה מבקשת להתגרש בגלל… הליכוד: “גילית שבעלי פקד אותי לליכוד בניגוד לרצוני וידיעתי”

עשור וחצי של חיים משותפים הגיעו לקיצם לאחר שהבעל פקד את אשתו לליכוד בניגוד לידיעתה.

מדובר בזוג משכילים מאוד, שניהם רוקחים במקצועם, הבעל עצמאי, האישה רוקחת באחת מקופות החולים. השניים הצליחו להביא לעולם ארבעה ילדים ולגדלם בצורה יפה, עד שבוקר בהיר אחד, לפני כחודש, החלה האישה לקבל מיסרונים מתנועת הליכוד.

בין היתר נכתב במיסרונים: “מאחר ואת חברת תנועת הליכוד, בואי להתנדב לטובת המטרה ניצחון בבחירות…” או למשל מסר בנוסח “את ליכודניקית אבל הקרובים אליך לא בטוח, עשי מאמץ לשכנע אותם להצביע לימין האמיתי”.

האישה, באמצעות עו”ד שרין סולן ועו”ד מורן סולן, טענה כי המסרים האלה הפתיעו אותה והיא חשבה לתומה שעלתה במקרה במדגם מסוים, אבל לדבריה מעולם לא הייתה ליכוד ומעולם לא תצביע לליכוד. הדרמה התרחשה לפני כשבועיים כשגילתה במקרה את טופס ההתפקדות שלה ונדהמה לגלות שם כי חתימתה זויפה ואף יותר מזה, כל פרטיה האישיים נחשפו.

עם המידע הזה ומשקעי העבר, החליטה האישה כי זו זיוף חתימתה וצירופה לליכוד היא עילה מספקת לגירושין. עו”ד סולן טענה כי: “עצם רישומה כחברת מפלגה שאין היא שותפה לעמדותיה וזיוף חתימתה, הן פעולות כוחנית ואלימות הגובלת בפלילים”.

הבעל טען להגנתו כי התחייב לחבר שלו להביא 10 מתפקדים לתנועה ולכן ראה באשתו אחת מהן. יחד עם זה הוא טען להגנתו כי לא זייף את חתימתה ובלא מעט מקרים לאורך השנים, חתם בשמה על מסמכים כשהתבקש על ידה לעשות זאת. “לא זייפתי את החתימה כתבתי את שמה ולא ניסיתי לחקות את החתימה המקורית שלה”.

עורכות הדין שרין ומורן סולן הדגישו בפני בית הדין כי אם הבעל לא ייעתר באופן מידי להעניק לאשתו גט וכתובה תוך סיכום סביר לדמי מזונות וחלוקת הרכוש, תפנה האישה למשטרה בתלונה נגד בעלה על זיוף חתימתה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות