ניוזים חמיםחדשותמשפט

10 ו-9 שנות מאסר לזוג ההורים מלוד שקשרו במקלחת במשך שעות את בתם בת ה-6 והתעללו בה באופן שיטתי

זוג הורים מלוד שהתעללו בבתם בת השש וקשרו אותה במקלחת ביתם במשך שעות, בזמן שיצאו לבלות ירצו האב 10 שנות מאסר ותשע שנים האם. "פגעו בצורה אכזרית ושיטתית בבתם"

בית המשפט המחוזי מרכז גזר היום את דינם של ההורים, שהורשעו בהתעללות ותקיפה של בתם בת ה 6 מלוד, אשר נמצאה קשורה בחבל במקלחת בית הוריה. במסגרת גזר הדין הוטל על האב 10 שנות מאסר בפועל על האם 9 שנות מאסר בפועל, עונשי מאסר על תנאי ופיצויי בגובה 100,000 שקל למתלוננת.
עו”ד הינד נאבלסי, מפרקליטות מחוז מרכז,  שניהלה את התיק מסרה: “בית המשפט קיבל את עמדת הפרקליטות וגזר היום על הנאשמים עונש מאסר המגלם את חומרת מעשיהם. מדובר בנאשמים שפגעו בצורה אכזרית ושיטתית בבתם, במקום בו היא הייתה אמורה להרגיש מוגנת. בית המשפט עשה היום צעד נוסף במלחמה למיגור האלימות כלפי ילדים. חשוב להדגיש כי החקירה בנושא החלה לאחר ששכן בחר שלא להתעלם מבכייה של הילדה והזעיק את המשטרה, ככל הנראה ערנותו של אותו שכן הצילה את הילדה ומנעה את המשך ההתעללות בה”.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג’ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות