רכילות

סקר בחירות 2019: מי משתמש יותר בפוליטיקה על מנת להשיג בן זוג, רווקים או רווקות?  

הסקר של אפליקציית ההיכרויות  OkCupid מגלה כי 22% מהנשים הפנויות בישראל מדור ה-Z לא יסכימו לצאת עם גבר שאינו מממש את זכותו להצביע, בהשוואה ל-6% בלבד מהגברים הפנויים באותם גילאים 

OkCupid חושפת את תוצאות השאלון שנערך בקרב משתמשים ישראלים באפליקציית ההיכרויות שלה לקראת הבחירות בישראל המעידות על כך שעבור הנשים, מימוש זכות הבחירה חשוב יותר מאשר לגברים. השאלון של OkCupid זכה ל- 15,000 תשובות בקרב משתמשים בגילאי 18-45.

כאשר נשאלו “האם תסכימו לצאת עם אנשים שאינם מממשים את זכות הבחירה שלהם?”, 16% מהנשים מדור ה- X(גילאי 40-50) ענו “בשום פנים ואופן לא” בהשוואה ל- 21% מהנשים מדור ה- Y (גילאי 30-40) ו- 22% מהנשים מדור ה-  Z(גילאי 18-30) בין הגברים אשר נשאלו את אותה שאלה נמצא כי 7% מהגברים מדור ה- X ענו “בשום פנים ואופן לא”, בהשוואה ל- 11% מבני דור ה- Y ו- 6% בלבד מבני דור ה- Z.

Tags

OkCupid מפורסמת בשל השאלון הייחודי שלה אליו נחשפים המשתמשים במהלך הרישום וממשיכים לענות לאורך כל חוויית השימוש שלהם באפליקציה. תשובות לשאלות אלה, כמו לשאלות בנושא הבחירות, מיידעות את אלגוריתם ההיי-טק של OkCupid על מנת שיוכל לחבר בין פנויים/פנויות לבין אנשים שיוכלו באמת להתאים להם. המשתמשים הישראלים ב- OkCupid ענו על למעלה מ- 10 מיליון שאלות מ- 2018. ישראל הינה אחת מ- 10 השווקים העולמיים בהם יצרה OkCupid חוויה מותאמת אישית, הכוללת שאלות מכוונות למשתמשים הישראלים בנושאי תרבות ואקטואליה החל מפופ ועד לפוליטיקה. שאר השווקים העולמיים בהם בנתה החברה מערך שאלות מותאם הינם אוסטרליה, קנדה, אנגליה, צרפת, גרמניה, הולנד, הפיליפינים, הודו ואינדונזיה.

בסביבה הטעונה פוליטית של היום, OkCupid זיהתה גידול חסר תקדים של פנויים/פנויות המשתמשים בפוליטיקה על מנת למצוא את בן/בת הזוג שלהם. בין המשתמשים בעולם חלה עלייה של 64% בשימוש בביטויים פוליטיים בפרופילים האישיים של המשתמשים ב- 2018. הסינון הפוליטי ב- OkCupid הופעל למעלה מ- 5 מיליון פעמים בשנים האחרונות. נוסף על כן, OkCupid זיהתה יותר התאמות בין בני זוג אשר הציגו את דעותיהם הפוליטיות בפרופיל מאשר אלו שלא. למשתמשים אשר ציינו את דעותיהם הפוליטיות בפרופיל האישי יש סיכוי של 52% טוב יותר לזכות ב- “like” הדדי, ו- 78% סיכוי טוב יותר לנהל שיחה מוצלחת מאשר משתמשים שלא חושפים את דעותיהם הפוליטיות.

*דור ה- X: אנשים שנולדו בשנות ה- 60-70

 דור ה- Y: אנשים שנולדו בשנות ה- 80-90

 דור ה- Z: אנשים שנולדו בשנות ה- 2000

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close