רכילות

דביר בנדק לד”ר מוסקונה: אני רוצה להחזיר את שעון החול לאחור


אחרי שעבר ניתוח לקיצור קיבה והשיל 63 ק”ג מעליו, יוצא דביר בנדק בכל פרק בסדרה “החיים על פי דביר” למסע אישי. בפרק השביעי לעונה יצא דביר לבדוק מה הגיל הפיזיולוגי והביולוגי שלו וכיצד אפשר להחזיר את שעון החול שלו לאחור. על מנת לפתור את הסוגיה הנ”ל, בחר בנדק במרפאות מוסקונה שם עבר טיפול של בוטוקס הדור החדש כשאת התוצאות והמחמאות ניתן לראות בקטע מהתכנית שבסרטון המצורף, אבל כדי להבין במה מדובר נרחיב קצת:

בוטוקס / דיספורט – הדור החדש!

על מנת לתת את השירות והתוצאות הטובות ביותר מבצעים במרפאות מוסקונה זריקת בוטוקס באמצעות מכשיר ייעודי הנחשב לקדמת הטכנולוגיה, המאפשר לבצע הזרקה זהה בכמות הנדרשת מספר פעמים. הזרקה באמצעות המכשיר הדור החדש מאפשרת רמת דיוק מרבית. ואלה הם יתרונות המכשיר:

 • רמת דיוק מקסימלית המאפשרת תוצאות טובות יותר וצמצום משמעותי של תופעות הלוואי.
 • החומר מוזרק בקצב אחיד ובדיוק אשר מונע את הבליטות האופייניות לאחר הזרקת בוטוקס.
 • פחות תיקונים בביקורת: פלסטיקאים ואסתטיקנים מדווחים על ירידה דרמטית בצורך בתיקונים לאחר שימוש במכשיר הדור החדש.
 • פחות כאבים: עוצמת הכאב צומצמה לעד 79% הודות לזריקה מבוקרת.
Tags

  תוצאות הטיפול בבוטוקס:

  תוך ימים ספורים לאחר ההליך כבר ניתן לראות שינוי משמעותי, כאשר האפקט המקסימאלי מתקבל עד שבועיים מיום הטיפול. לאחר שלושה עד ארבעה חודשים, השפעת החומר מתחילה לפחות בהדרגה, וניתן לעבור טיפול נוסף בבוטוקס על מנת להשיב את המצב לקדמותו. אין מניעה בהזרקה חוזרת של בוטוקס, נהפוך הוא, הזרקות רצופות לאורך שנים מפחיתות מקטינה משמעותית את כמות קמטי ההבעה באזור ההזרקה.

  צורת ההזרקה:

  כיוון שבוטוקס הינה תרופה וניתנת בהזרקה בלבד, הטיפול באמצעות בוטוקס יכול להתבצע על ידי רופא או מנתח פלסטי בלבד!

   ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

   כתיבת תגובה

   עוד ניוזים בשבילך

   Back to top button
   נגישות
   Close
   Close