מועצת אכיפה עירונית בקרית אתא

ירידה משמעותית ועקבית בהיקף העבירות ובמדדי הפשיעה ושביעות רצון גבוהה מפעילות השיטור העירוני. מועצת האכיפה העירונית בקרית אתא התכנסה לדיון והנה מסקנותיה


השבוע התכנסה מועצת האכיפה העירונית שכללה את ראש העירייה יעקב פרץ, מת"ח זבולון, נצ"ם קובי קרני, מפקד נקודת השיטור בקרית אתא, פקד ליאור חן וסמנכ"לית העירייה יהודית מלכא.

במפגש נערכה סקירה של הפעילויות השונות בתחום האכיפה בדגש על מניעת אלימות וונדליזם, הגברת האכיפה בכל העיר הכוללת התקנת מצלמות נוספות ומערכות כריזה בגנים הציבוריים, הוספת ניידות ופקחים, סיורים רגליים ועוד.

אולי גם זה יעניין אותך

מת"ח זבולון, נצ"מ קובי קרני ציין כי קיימת ירידה משמעותית ועקבית בעבירות ובמדדי הפשיעה הודות לשיתוף פעולה פורה עם הרשות. על פי נתוני המשטרה נקודת השיטור בקרית אתא היא אחת מ־4 נקודות שיטור ארציות בהן קיימת שביעות רצון גבוהה מפעילות השיטור העירוני, המתמקדת הן בהסברה והן באכיפה.

פקד ליאור חן מפקד נקודת השיטור בעיר, ציין: "מרגע שהחל לפעול בעיר מודל השיטור העירוני הוא הפך במהרה למודל ארצי גם לרשויות אחרות הודות לשיתוף פעולה מלא עם הרשות המאפשר לנו לתת מענה מיידי ולהגיב לאירועים שונים בעיר".

ראש עיריית קרית אתא, יעקב פרץ, הוסיף: "מודל השיטור העירוני, המוכיח את עצמו בכל שנה מחדש, יצר מהפך אמיתי בעיר שהביא לעלייה בתחושת הביטחון האישי של התושבים".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך