מרחיבים את השירות: מבנה נוסף לאגף לשירותים חברתיים של עיריית קריית אתא ברחוב בן עמי

שלוחה חדשה של האגף לשירותים חברתיים של עיריית קריית אתא נפתחה ברחוב בן עמי. השלוחה תאפשר את הרחבת השירותים לתושבי העיר וקרבה לשכונות המגורים הוותיקות

בהמשך לעבודות התשתית שביצעה עיריית קרית אתא ברחוב בן עמי, הוקמה במרכז המסחרי ברחוב שלוחה נוספת של המחלקה לשירותים חברתיים שתאפשר את הרחבת השירותים לתושבי העיר וקרבה לשכונות המגורים הוותיקות.
בשבוע שעבר סייר ראש העיר יעקב פרץ, ביחד עם צוותי העירייה על מנת לבחון מקרוב את השלמת ההערכות לתחילת הפעילות במקום.
המבנה החדש והנגיש של בניין הרווחה כולל 3 קומות בגודל של 500 מ"ר עם 20 חדרים, מקלט ומעלית. בהתאם לתוכנית, בהמשך ישודרג בהמשך גם מבנה המחלקה הקיים ברחוב פינסקר ובסיומן של העבודות יפעלו בעיר שני מרכזי שירות של המחלקה עבור תושבי העיר.
העבודות במרכז בן עמי כללו את שיקום החזיתות ופנים המבנה, קירוי, הוספת תאי שירותים, טיפול ושדרוג של השטחים הציבוריים, הרחבת המדרכות, הוספת פינות ישיבה והנגשה.

 

צילום: עיריית קריית אתא

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות