נלחמים בזיהום בעזרת השר

השר לאיכות הסביבה, ח"כ זאב אלקין ונציגי המשרד לאיכות הסביבה הגיע היום לביקור עבודה בלשכתו של ראש העיר, יעקב פרץ. הביקור כלל סקירה על העיר ותוכנית המתאר המחוזית וכן ישיבת עבודה בנושא אזור התעשייה וטיפול במפגעים בשטחים הפתוחים בעיר. במהלך הפגישה העלה ראש העירייה, יעקב פרץ בפני השר אלקין את הבעיה של קידום תחנות כוח ליצור חשמל סביב העיר. ראש העירייה העלה את החשש הציבורי בתכנון הקמת תחנות כוח רבות באזור הסובב את קרית אתא ללא שקיפות וקביעת כללים ברורים בנושא.
Tags

לדברי ראש העירייה, יעקב פרץ: “אנו דורשים אכיפה אפקטיבית נגד כל חריגה ופעילות של הקמת תחנות כח באזור. לא נאפשר פגיעה באיכות חייהם של תושבי העיר”.

השר להגנת הסביבה הורה לצוותו לבחון הגדרת מדיניות לאיתור מקומות להקמת תחנות כוח באופן שלא יפגע בבריאות התושבים והציג לראש העיר את תוכניות המשרד לתקצוב של עשרות מיליוני שקלים לטובת פרויקטים משותפים בתחום הפסולת שיקודמו ע”י אשכול המפרץ.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close